X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електроенергетика України

Завантажити презентацію

Електроенергетика України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електроенергетика України

Слайд 2

Електроенергетика Електроенерге тика провідна галузь енергетики, що охоплює генерацію, передавання й використання електричної енергії. Основну частину електроенергії виробляють атомні (АЕС), теплові (ТЕС) та гідравлічні (ГЕС) електростанції. В економічно розвинених країнах технічні засоби електроенергетики об'єднуються в автоматизовані і централізовані керовані електроенергетичні системи.

Слайд 3

Структура електроенергетики

Слайд 4

Динаміка та структура виробництва електроенергії У квітні 2010р. обсяг виробництва електричної енергії електростанціями,які входять до об’єднаної енергетичної системи України становив 12 727млн кВт/год.Електростанціями, що належать до сфери управління Мінпаливенерго,за вказаний період вироблено 12 159млн. кВт/год. електроенергії. При цьому ТЕС та теплоелектроцентралями вироблено 4 608млн.кВт/год електроенергії. Обсяги виробництва електроенергії АЕС становлять 6 369 млн.кВт/год електроенергії. Виробництво електроенергії ГЕС та ГАЕС становить 4377,6 млн.кВт/год електроенергії.

Слайд 5

Міжгалузеві звязки електроенергетики

Слайд 6

Стан електроенергетики України Виробництво електроенергії в об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України в січні-листопаді 2010 року склало 168 млрд 900,5 млн кВт-год, що на 8,9% (на 13,842 млрд кВт-год) більше, ніж за аналогічний період 2009 року, повідомило джерело в Міністерстві палива і енергетики. Атомні електростанції (АЕС) за 11 місяців збільшили вироблення електроенергії на 7,2%, гідроелектростанції (ГЕС і ГАЕС) - на 13,2%, ТЕЦ і блок-станції - на 9,1%. Виробництво електроенергії нетрадиційними джерелами (ВЕС) в січні-листопаді 2010 року склало 4,9 млн кВт-год проти 1,8 млн кВт-год за 11 місяців 2009 року.

Слайд 7

Українські ТЕС,АЕС та ГЕС