X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Чорна Металургія"

Завантажити презентацію

"Чорна Металургія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чорна Металургія

Слайд 2

Чо рна металургі я — одна з найважливіших галузей важкої промисловості, яка охоплює виробництво чорних металів та спорідненої сировини і напівфабрикатів.

Слайд 3

До чорної металургії входить видобуток всіх видів чорних металів та виробництво з них, тобто чавун, прокат чорних металів, сталь, феросплави, як також вторинні виробництва: сталеві і чавунні труби, порошки чорних металів та металеві вироби індустріального призначення.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

 Найбільші запаси залізної руди сконцентровано в Росії, Бразилія, Китаї, США, Канаді, Австралії. Чорні метали виробляють в 67 країнах світу, 80 % загального обсягу випуску сталі дають розвинуті країни. Швидкими темпами розвивається чорна металургія в Бразилії, Індії, Південній Кореї, Туреччині. 

Слайд 7

Слайд 8

Територіальна структура підприємств чорної металургії в світі має свої особливості: це не окремі металургійні центри, а цілі металургійні райони. Наприклад, у США — Клівленд—Детройт, Чиказький район, у ФРН — Рейнсько-Вестфальський район, у Великій Британії — Південний Уельс.

Слайд 9

Основні типи розміщення чорної металургії: 1) чорна металургія, що працює на місцевій сировині і паливі повного циклу з різними типами заводів, 2) на базі залізорудних ресурсів 3) на базі коксівного вугілля 4) в портах і припортових районах. Це великі інтегровані заводи, що працюють на імпортних руді і паливі, — заводи Японії, Франції Великобританії 5) на базі привізної сировини у великих центрах споживання сталі і прокату — США 6) в районах споживання — невеликі заводи, переважно переробні — США, Італія, Іспанія.