X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оптичні явища в атмосфері Землі

Завантажити презентацію

Оптичні явища в атмосфері Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відділ освіти Тальнівської райдержадміністрації Районний методичний кабінет Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 НВК Тальнівської районної ради Коваленко Вікторія Олексіївна Презентація теми «Оптичні явища в атмосфері Землі»

Слайд 2

Анотація Презентація теми «Оптичні явища в атмосфері Землі» складається із 20 слайдів, які містять теоретичний та ілюстративний матеріал. Робота має визначення і схему оптичних явищ, їх пояснення із наукової точки зору доступне для учнів 7 класів. Презентація відповідає темі програми із фізики 7-го класу, а також може бути використана на уроках в інших класах, де вивчаються оптичні явища, на факультативних заняттях. Мета презентації полягає у дослідженні розвитку уявлень про оптичні явища в атмосфері Землі; зокрема дослідженні сучасних наукових уявлень про явища гало та полярного сяйва.

Слайд 3

Веселка. Це гарне кольорове явище здавна вражало уяву людей. З нею завжди пов'язувалось відчуття радості та звільнення. У стародавні часи, коли люди мало знали про навколишній світ, веселку вважали „небесним знаменням”, про неї складались легенди, приписувались дивовижні властивості. Так, стародавні греки думали, що веселка – це усмішка богині Іріди. Захід сонця. Сонце... Ще в стародавні часи люди розуміли, що без сонячних променів життя на Землі було б не можливим. Вони називали сонце „початком життя”, ототожнювали його з богом, поклонялися йому. Переміщення сонця по небу – від сходу до заходу – породжувало в давні часи думку про бога сонця, який їде по небу на колісниці. Полярне сяйво. Це явище відкривалося народам або мандрівникам лише на півночі. В зв'язку з цим у північних народів навіть є легенда за якою північне сяйво - душі предків які приходять на землю. Гало - це цікаве явище. Наші предки вважали, що гало це вісник змін, або навіть передвісник біди. Це явище навіть описував Нестор Літописець у «Слові про похід Ігорів».