X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтелектуальна шоу-гра «Фізична зоряна година»

Завантажити презентацію

Інтелектуальна шоу-гра «Фізична зоряна година»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Кожній команді задаються запитання. За певний час команда дає відповідь, без обдумуван ня. Якщо не знає, то говорить «далі». Для кожної команди дається обмежений час – 45 секунд.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Загадки задаються по черзі кожній команді. Якщо команда не відгадує, можливість має інша команда. На обдумування кілька секунд.

Слайд 10

ПРИГОТУВАЛИСЯ

Слайд 11

Слайд 12

3 тур «Вгадай за жестами» (крокодил)

Слайд 13

3 ТУР "ВГАДАЙ ЗА ЖЕСТАМИ" ЗАЛИШИЛОСЯ

Слайд 14

3 ТУР "ВГАДАЙ ЗА ЖЕСТАМИ

Слайд 15

4 тур «Чайнворди і ребуси» Учасники розгадують чайнворди і ребуси, які даються кожній команді. За кожне відгадане слово 1 бал.

Слайд 16

Кожен з учасників бореться за очки своєї команди, першим піднімаючи рук, знаючи правильну відповідь. За кожну правильну відповідь 1 бал. Час 4 хвилини

Слайд 17

ПРИГОТУВАЛИСЯ

Слайд 18

Слайд 19

6 тур «Виберіть правильний предмет» Кожна команда обирає одного учасника, який вибирає правильний предмет. Я називаю предмет, а учасники по черзі підходять до столу, вибирають та піднімають вгору вірний прилад. За правильно вибраний предмет 2 бали.

Слайд 20

Хто підніме руку першим і дасть правильну відповідь, той має право віддати свій бал тій чи іншій команді. Вигукувати забороняється, поки вболівальнику не дадуть право. Час 2 хвилини

Слайд 21

ЗАЛИШИЛОСЯ

Слайд 22

Слайд 23

Завдання для 1 команди «Три склянки і аркуш паперу» Для виконання завдання даються три склянки і аркуш паперу з учнівського зошита. Необхідно встановити склянку на аркуш паперу, що як місток, єднає дві склянки. Завдання для 2 команди «Картоплина на олівці» Треба втримати картоплину на олівці. Встромляти олівець в картоплину не можна. В наявності є дві виделки.

Слайд 24

Відповідь до 1 завдання. Аркуш паперу згортають в гармошку, щоб утворилися ребра жорсткості. Відповідь до 2 завдання. Встромивши виделки в картоплину центр мас картоплини і виделок міститиметься нижче точки опори. Момент сили тяжіння утримує систему в положенні рівноваги.

Слайд 25

ГУМОРИСТИЧНА ХВИЛИНА

Слайд 26

ПІДСУМКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ФІЗИЧНА ЗОРЯНА ГОДИНА»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика