X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Інфрачервоне випромінювання”

Завантажити презентацію

“Інфрачервоне випромінювання”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Інфрачервоне випромінювання”

Слайд 2

Інфрачерво не випромі нювання (від лат. infra — нижче) — оптичне випромінювання з довжиною хвилі більшою, ніж у видимого випромінювання, що відповідає довжині хвилі, більшій від приблизно 750 нм.

Слайд 3

Інфрачервоне випромінювання відкрив у 1800 році Вільям Гершель, досліджуючи розподіл енергії в спектрі при допомозі чутливого термометра.

Слайд 4

Людське око не бачить інфрачервоного випромінювання, органи чуття деяких інших тварин, наприклад, змій та кажанів, сприймають інфрачервоне випромінювання, що допомагає їм добре орієнтуватися в темряві.

Слайд 5

Інфрачервоні промені : Випромінюються всіма тілами, що мають температуру вищу за нуль.При підвищенні температури її максимум зміщується в бік коротших хвиль. У зв'язку із залежністю спектру та інтенсивності інфрачервоного випромінювання від температури його часто називають тепловим випромінюванням.

Слайд 6

За стандартом ISO 20473[2] інфрачервоне випромінювання поділяється ближнє інфрачервоне випромінювання — від 780 до 3000 нм середнє інфрачервоне випромінювання — від 3000 до 50 000 нм делеке інфрачервоне випромінювання — від 50 до 1000 мкм