X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Олімпійські игри 2010

Завантажити презентацію

Олімпійські игри 2010

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олімпійські ігри 2010Підсумковий урок з теми “Міфи Давньої Греції”

Слайд 2

А що тобі відомо про олімпійські ігри?

Слайд 3

Слайд 4

Саме у місті Олімпія виникли та проходили перші Олімпійські ігри.Саме у місті Олімпія виникли та проходили перші Олімпійські ігри.Були вони на той час не простими спортивними змаганнями (як ми це розуміємо зараз), а найважливішим релігійним обрядом, що присвячувався Зевсу Олімпійському. Найперші Олімпійські ігри відбулися у 776 році до нашої ери.Дата проведення ігор визначалася особливою комісією. Про це всі грецькі держави сповіщалися спеціальними послами - спондофорами. З цього моменту розпочиналася екехерія - священне перемир'я, що тривало два місяці , коли всі військові дії повністю припинялися.

Слайд 5

Слайд 6

Олімпіади проводяться під гаслом Олімпіади проводяться під гаслом «Citius, altius, fortius», що в перекладі з латини значить «Швидше, вище, сильніше», запропонованим католицьким ченцем Анрі Дідоном.Іншим популярним гаслом олімпіад є вираз «Головне не перемога, а участь».