X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія футболу в Україні

Завантажити презентацію

Історія футболу в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Істория розвитку футбола Презентации футбол

Слайд 2

Футбол - найпопулярніша командна гра в світі. ФУТБОЛ-спортивна гра на трав'яному полі, в якій дві протиборчі команди (по 11 осіб у кожній), використовуючи ведення та передачі м'яча ногами або іншою частиною тіла (крім рук), прагнуть забити його у ворота суперника і не пропустити у свої.

Слайд 3

Історія футболу в Україні Футбол - гра мільйонів людей різного віку у всьому світі. Ця гра завоювала багато країн-захопила світ! Україна не стала в цьому сенсі білою вороною. Національна збірна України входить до числа найсильніших збірних Європи. Історичні корені українського футболу йдуть у далекі сімдесяті роки дев'ятнадцятого століття.

Слайд 4

ПЕРШІ ПРАВИЛА ФУТБОЛУ У XIX столітті футбол в Англії набув популярності порівнянну з крикетом . У нього грали в основному в коледжах. Але в деяких коледжах правила дозволяли ведення та передачу м'яча руками , а в інших навпаки , заборонялося . Перша спроба створити єдині правила була почата в 1846 році , коли зустрілися представники кількох коледжів. Вони встановили перший звід правил. У 1855 році був заснований перший спеціалізований футбольний клуб - « Шеффілд» . У 1863 році після довгих переговорів був прийнятий звід правил Футбольної Асоціації Англії . Також були прийняті розміри поля і воріт. А в 1871 році був заснований Кубок Англії - найстаріший футбольний турнір у світі . У 1891 році було прийнято правило про пенальті . Але спочатку пенальті билося не з точки , а з лінії , яка також як і зараз знаходилася на відстані 11 метрів від воріт.

Слайд 5

Тактика Докладніше: Тактична схема (футбол) Оскільки футбол гра командна, на перше місце висувається взаєморозуміння гравців, уміння вести грамотні спільні дії. Важливе значення при цьому має тактичну побудову гравців. Тактика ділиться на три основні категорії: розстановка гравців; дії команди при атаці або при обороні, в відношенні або всієї команди, або її частини; стандартні положення.