X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
філософська гносеологія

Завантажити презентацію

філософська гносеологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ФІЛОСОФСЬКА ГНОСЕОЛОГІЯ. ФІЛОСОФСЬКА КОНЦЕПЦІЯ ТВОРЧОСТІ. Специфіка пізнавального ставлення до світу. Принципи гносеології. Суб”єкт та об”єкт пізнання. Філософська теорія істини. Методологія наукового пізнання.

Слайд 2

СПЕЦИФІКА ПІЗНАВАЛЬНОГО СТАВЛЕННЯ ДО СВІТУ Пізнавальна діяльність завжди передує практиці, тому що будь-який вид практичної діяльності вимагає плану діяльності. Результатом цієї діяльності виступає знання, що є основою побудови ідеального плану. Пізнання є принципова творчим відображенням, оскільки його результатом є не створення ідеальної копії речей, а таке відображення, коли реальність пізнається у єдності теперішнього, минулого і майбутнього.

Слайд 3

ТЕОРІЯ ПІЗНАННЯ (гносеологія) - розділ філософії, що вивчає природу пізнання, закономірності пізнавальної діяльності людини, її пізнавальні можливості і здібності, передумови, засоби та форми пізнання, а також відношення знання до дійсності, закони його функціонування та умови й критерії його істинності й достовірності. Принцип об”єктивності. Принцип пізнаваності. Принцип активного творчого відображення. Пинцип діалектики. Принцип практики. Принцип історизму. Принцип конкретності істини

Слайд 4

СУБ”ЄКТ ТА ОБ”ЄКТ ПІЗНАННЯ Суб'єкт пізнання – людина, включена в суспільне життя, в суспільні зв'язки та відносини, яка використовує суспільно вироблені форми, способи і методи практичної та пізнавальної діяльності , як матеріальні (знаряддя праці, прилади, експериментальні установки), так і духовні (категорії, логічні форми, правила мислення, зміст мови, правила її структурної будови та вживання), це людина, яка діяльно здійснює перехід до знання від незнання, від неповного знання до знання, нарощуючи необхідне знання про дійсність. Об'єкт пізнання – це те, на що спрямовується на основі практики пізнавальна діяльність суб'єкта, це частина об'єктивної і суб'єктивної реальності, на яку спрямована пізнавальна діяльність суб'єкта.