X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
гносеологія

Завантажити презентацію

гносеологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття «гносеологія» Німецька класична філософія Гносеологія Канта Відповідь Гегеля Висновки Зміст

Слайд 2

Гносеологія(грец. Gnosis - знання, logos - вчення) - філософська дисципліна, що займається дослідженнями, критикою і теоріями пізнання. Поняття «Гносеологія»

Слайд 3

Поняття «Гносеологія» Пізнання –діяльність, результатом якої являється нове знання. Ціль отримання знання- практична діяльність. Наука про пізнання – гносеологія, одна з філософських дисциплін.

Слайд 4

Поняття «Гносеологія» 2 основні класифікації філософії– Відповіді на її основні питання:

Слайд 5

Німецька класична філософія Иммануил Кант (1724-1804) Георг Вильгельм Фридрих Гегель (1770-1831) Загальновизнана вершина філософської думки на сьогодні.

Слайд 6

1. Гносеологія Канта «Критика чистого розуму» А воно неможливе(агностицизм)!

Слайд 7

Антиномії чистого розуму:

Слайд 8

Георг Вільгельм Фрідріх Гегель повертається до можливості метафізичного пізнання, в порівнянні з Кантом. 2. Відповідь Гегеля «Що розумно, стане дійсним»

Слайд 9

Гео рг Вільге льм Фриідріх Ге гель (нім. Georg Wilhelm Friedrich Hegel; 27 серпня 1770, Штутгарт — 14 листопада 1831, Берлін) —німецький філософ, один з творців німецької класичної філософії і філософії романтизма. Гео рг Вільге льм Фрідріх Ге гель

Слайд 10

Абсолютній ідеалізм Гегеля Гегель вважав себе біографом Абсолютного Духа. Абсолютній Дух - те, що лежить в основі всього існуючого. Аналогія – всесильний бог. Абсолютний Дух не всесильний : Він може керувати людьми і природою, але не знає, що він таке. Для самопізнання йому необхідний прояв - історичний процес. Вся реальність - прояв Духа. Буття людини стає мисленням Світового духу.

Слайд 11

Формування класичної європейської філософії завершилося створенням нових протилежних тез гносеології: Висновки Георг Гегель: Діяльність людини– спосіб самопізнання Абсолютного Духа Іммануїл Кант: агностицизм в силу 2-х причин: -«Речі в собі» - Антиномії

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Філософія