X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як Незнайко був музикантом

Завантажити презентацію

Як Незнайко був музикантом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Як Незнайко був музикантом» М.Носов 2 клас

Слайд 2

Мовна розминка  а к и М л о                  6 3 2  1  5 4   в с о Н о 11  9 8 7  10

Слайд 3

Гра « Піжмурки ” Пензлітеранокаштанизкаважколисказкапуставокзалізолотопитиградусмішкарпеткитривогазета.

Слайд 4

Відповіді  Пензлі,  літера,   ранок,   каштани, штани,  низка,  кава,   важко, колиска,   лиска,   казка,   капуста, ставок,  вокзал,   залізо,  золото,   лото,топити, градус,    усмішка, шкарпетки,   тривога,   газета.

Слайд 5

Гра “Незвичайна математика” Надія –дія – а + езна +й + ко =   Гуси – и + лялька – ка – ль =  Знання – ння + його – ого + ко  =               

Слайд 6

Автор казки

Слайд 7

Микола Миколайович Носов Видатний російський письменник Написав багато творів для дітей Народився 23 листопада 1908 року в Києві Перші свої смішні історії розповідав сину Найперше оповідання “Витівники” було опубліковане в 1938 р. Помер 26 липня 1976 року в Москві

Слайд 8

“Незнайко” На початку 50-х рр. вийшло три книги: “Пригоди Незнайка і його друзів” (1954р.) “Незнайко в Сонячному місті” ( 1958р.) “Незнайко на Місяці” (1965р.)

Слайд 9

Слайд 10

Словникова робота Балалайка – струнний інструмент, на якому грають за добо погою пальців. Скрипка – струнний інструмент, на якому грають за допомогою смичка. Труба – мідний духовий інструмент. Оксамит – святковий розкішний матеріал, який застосовують як в одязі, так і в обробці і декоруванні інтер’єрів. Конче потрібно – дуже необхідно.  Процигикав – поводив по струнах.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Знайди в тексті і прочитай: -  розмову Незнайка та Гуслі. -   чи хотів Незнайко вчитись грати чи ні? -  які звуки видавала труба . -   який висновок зробив Незнайко в кінці твору?  

Слайд 15

«Розв’яжи мішечок питань» 1.     З яким почуттям автор описує пригоди Незнайка? 2.     Чому друзі Незнайка, почувши гру на трубі, вигнали його грати на вулицю? 3.     Чому музика не сподобалась навіть сусідам малюків? 4.     Що у казці висміює автор? 5.     Якою була б ваша реакція на такого сусіда? Чому?  

Слайд 16

ЧУДОВО !

Слайд 17

Презентацію підготувала: Вчитель початкових класів Валківського ліцею ім. О.Масельського Керімова Лариса Вікторівна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання