X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТВІЙ ДРУГ - КНИГА

Завантажити презентацію

ТВІЙ ДРУГ - КНИГА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТВІЙ ДРУГ - КНИГА Мета: розкрити дітям значення книги в житті людини і що прочитана книга – радісна подія; виховувати бережне ставлення до книги, бажання більше читати.

Слайд 2

Книги читати – усе знати “Читання – це мистецтво, і треба знати, як читати.” Е.Фаге

Слайд 3

Книга – найбільше диво з усіх див, створених людством Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди, подорожі та чудеса. Сторінки книг розказують про історію нашої держави, про життя народів різних країн, про видатних вчених і мандрівників, досягнення науки і техніки. Про зірки на небі й далекі планети, про безкраї простори космосу, про рослини і тварини. Про все, що нас оточує. Бажаю вам подружитися з книгою, яка допоможе пізнати навколишній світ і розширити ваші знання!

Слайд 4

Герої, з якими ви зустрінетесь на сторінках книг, стануть вашими вірними друзями

Слайд 5

Цінуйте книгу , як найбільшу святість Книга завжди буде вам найкращим другом, порадником і вчителем. Дружіть з нею.

Слайд 6

Книжечка шукає друзів Дружба з книгою – це свято, Не було б його у нас, Ми б не знали так багато Про новий і давній час.

Слайд 7

Книги дружать з дітворою. Полюби їх у житті – І улюблені герої Будуть друзями в путі.

Слайд 8

Любіть і бережіть книги Носіть книги в папці або обгорнутими папером. Читайте книги за чистим столом і з чистими руками. Перегортайте сторінки книги за правий верхній куток.