X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Водорості

Завантажити презентацію

Водорості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Різноманітність водоростей

Слайд 2

Мета уроку: Сформувати знання про різноманітність водоростей ,їх роль в екосистемі. Розвивати вміння порівнювати різні відділи водоростей . Виховувати раціональне ставлення до навколишнього середовища.

Слайд 3

« Вірю не вірю» Чи вірите ви, що... І. Усі водорості живуть у воді. 2. Усі вони одноклітинні. 3. Розмір водоростей може бути кілька десятків метрів. 4. Є водорості різного кольору, 5. Розмноження у водоростей тільки статеве. 6. Водорості живуть усередині іншого організму. 7. У клітинах водоростей одне ядро. 8. Усі вони автотрофи. 9. Водоростям притаманне чергування поколінь. 10. Вони не здатні до фотосинтезу.

Слайд 4

Відповіді

Слайд 5

Є змії стометрові, Зелені і лілові, Є бурі і бордові. А капитану в морі Від них велике горе…

Слайд 6

Водорості Зелені діатомові червоні Бурі

Слайд 7

Зелені водорості Одноклітинні багатоклітинні Колоніальні

Слайд 8

Зелені водорості – це найбільший на даний час відділ водоростей. За приблизними підрахунками сюди входить близько 500 родів і від 13 000 до 20 000 видів. Всі вони відрізняються в першу чергу чисто-зеленим кольором, схожим на забарвлення вищих рослин, яке викликане переважанням хлорофілу над іншими пігментами.