X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Уява

Завантажити презентацію

Уява

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Уява План Поняття про уяву і уявлення. Види уяви. Розвиток уяви.

Слайд 2

Уявлення Образи предметів або процесів реальної дійсності, які в даний момент не сприймаються нами, але які сприймалися раніше, називаються уявленнями. Уявлення — це відтворений образ пред метів реального світу. В основі будь-якого уявлення завжди лежить відтворення минулих відчуттів та сприйнять

Слайд 3

Уявлення того, що в минулому людина не сприймала, створення образів предметів і явищ, з якими раніше не зустрічалась, виникнення наочного образу того, що ще тільки буде створено, становить особливу форму психічної діяльності—уяву. Уява— це створення нового в формі образів-уявлень.

Слайд 4

Уява — це створення нового в формі образів-уявлень

Слайд 5

Фізіологічно процес уяви є процес утворення нових поєднань з уже складених нервових тимчасових зв'язків у корі головного мозку.

Слайд 6

Мимовільна уява образи, що виникають без спеціального наміру з нашого боку

Слайд 7

Довільна уява проявляється в тих випадках, коли нові образи або ідеї виникають в результаті спеціального наміру людини уявити щось певне, конкретне.

Слайд 8

Відтворююча уява це уявлення людиною чого-небудь наочного для неї, причому уявлення спирається на словесне описання чи умовне зображення цього нового (креслення, схему, нотний запис)

Слайд 9