X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поява

Завантажити презентацію

Поява

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поява основних груп живих організмів на Землі Формування екосистеми

Слайд 2

У сучасній біосфері налічують близько 3 мільйонів видів живих істот, з них тварин – понад 2 мільйони, рослин – 600 тисяч, решта – це гриби, прокаріоти та віруси. Життя на Землі з’явилося 3,8 млрд років тому, тобто в палеозойську еру силурійського періоду.

Слайд 3

Основні групи живих організмів Віруси Археї Бактерії Найпростіші Гриби Рослини Тварини

Слайд 4

Віруси Є декілька гіпотез виникнення вірусів. Згідно з однією, віруси являють собою результат морфофункціонального регресу, пов'язаного з паразитичним способом життя (дійсно, віруси являють собою еталонний варіант облигатного паразитизму). Прихильники цієї гіпотези вважають, що предки вірусів мали клітинну будову. Дещо відрізняється від цього інша гіпотеза, яка постулює походження вірусів з первісних доклітинних організмів. З тієї версії, попередники вірусів ще тоді обрали паразитичний спосіб життя, і, таким чином, вони є найбільш древніми паразитами. Більш правдоподібною, представляється гіпотеза про ендогенному походження вірусів. Відповідно до неї, віруси являють собою фрагмент колись клітинної нуклеїнової кислоти, що пристосувався до сепаративних реплікації. Цю версію у якійсь мірі підтверджує існування в бактеріальних клітинах плазмід, поведінка яких багато в чому схоже з вірусами. Поряд з цим існує й «космічна» гіпотеза, згідно з якою віруси взагалі не еволюціонували на Землі, а були занесені до нас із Всесвіту за допомогою будь-яких космічних тіл.