X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основи загальної біології

Завантажити презентацію

Основи загальної біології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Матеріали до уроків 10 кл.

Слайд 2

Б І О Л О Г І Я - наука про живу природу («біос» - життя,«логос» - наука, вчення). Як самостійна природнича наука біологія зародилася ще до нашої ери, а її назву запропонували у 1802 р. незалежно один від одного два вчені: Жан Батіст Ламарк (франц. вчений) Готфрід Рейнхольд Тревіранус (нім. вчений)

Слайд 3

З А Г А Л Ь Н А Б І О Л О Г І Я - наука, що вивчає основні і спільні для всіх організмів закономірності розвитку живої природи. З А Г А Л Ь Н А Б І О Л О Г І Я вивчає живу природу на всіх рівнях її життя – від молекул до біосфери.

Слайд 4

Субстратом життя у світлі сучасних уявлень є комплекс речовин, які належать до двох класів полімерів: білків та нуклеїнових кислот. Характерною рисою субстрату життя є його структурна організація. “… глибока корінна відміна живого від неживого полягає у здатності живого створювати порядок із хаотичного теплового руху молекул.” (біохімік В.О.Енгельгардт)

Слайд 5

Розкрити сутність життя та загальні властивості живих організмів. Пізнати закони еволюції. Пояснити причини різномаїття живих організмів. Виявити зв’язок між будовою організмів та умовами довкілля. З’ясувати виникнення життя на Землі та закони його розвитку.

Слайд 6

500 тис. видів рослин Понад 1,5 млн. видів тварин Сотні тисяч видів грибів Понад 3 тис. видів бактерій 1000 вірусів