X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Слава Архімеду!

Завантажити презентацію

Слава Архімеду!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слава Архімеду! Презентацію підготували учениці 8-Б класу Запорізької гімназії № 31 Колобова Ганна та Сапронова Євгенія 2010 р.

Слайд 2

Архімед народився у 287 році до нашої ери у грецькому місті Сіракузи, де і прожив майже усе своє життя Учився Архімед в Олександрії, де правителі Єгипту Птолемеї зібрали найкращих грецьких вчених і мислителів, а також заснували найбільшу у світі бібліотеку.

Слайд 3

Основні роботи Архімеда стосувалися різних практичних додатків математики (геометрії), фізики, гідростатики і механіки. У своїй роботі "Параболи квадратури" Архімед обґрунтував метод розрахунку площі параболічного сегмента, причому зробив це за дві тисячі років до відкриття інтегрального обчислення.

Слайд 4

У праці "Про вимір кола" Архімед вперше обчислив число "пі" - відношення довжини кола до діаметра - і довів, що воно однакове для будь-якого кола. Математичний метод Архімеда, пов'язаний з математичними роботами піфагорійців і з їхніми роботами

Слайд 5

Архімед вивчав сили, що рухають предмети або надають рівноваги, винаходячи нову галузь математики. Ця геометрія ваги і стала раціональною механікою, статика, а також гідростатика, перший закон якої відкрив Архімед відповідно до якого на тіло, занурене в рідину, діє сила, рівна вазі витісненої ним рідини.

Слайд 6

Відоме слово "Еврика!" було вимовлено не в зв'язку з відкриттям закону Архімеда, але з приводу закону питомої ваги. Відповідно до переказів, один раз до Архімеда звернувся правитель Сіракуз. Він наказав перевірити, чи відповідає вага золотої корони вазі відпущеного на неї золота. Для цього Архімед зробив два злитки: один із золота, інший зі срібла, кожний такої ж ваги, що і корона. Потім по черзі поклав їх у посудину з водою, відзначив, на скільки піднявся її рівень. Опустивши в посудину корону, Архімед встановив, що її об'єм перевищує обсяг злитка.

Слайд 7

Архімед створив і перевірив теорію п&#