X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Олександр Захаренко

Завантажити презентацію

Олександр Захаренко

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олександр Захаренко

Слайд 2

Олександр Антонович Захаренко народився 2 лютого 1937 року у місті Кам’янка Черкаської області. Він дуже любив своїх батьків – Варвару Вереміївну й Антона Івановича. Вони передали синові щиру любов до простих людей, своєї землі і неба.

Слайд 3

Дитинство його минуло в невеличкому містечку, що розкинулося на берегах річки Тясмин. Кам’янка здавна славилася своєю історією. Батьківський заповіт «Люби і знай свій рід і край» став кредом усього життя Олександра Антоновича

Слайд 4

Початкову освіту здобув у Кам’янській школі № 3 (тепер там відкрито музей Олександра Антоновича та меморіальну дошку). Ця маленька школа з багатою, більш як сторічною історією, свято береже пам’ять про свого земляка.

Слайд 5

Виявляється, Олександр Антонович не мріяв стати вчителем. З дитинства його вабило небо. На леваді недалеко від батьківської хати ще в шкільні роки побудував модель літака і зробив першу спробу її запустити. Тому після закінчення десятирічки вибір був один – військове училище льотчиків-винищувачів. Та глибоких знань і бажання було замало. Лікарі – головні екзаменатори - погасили юнацьку мрію. І, мабуть, саме це захоплення небом окрилювало всі його мрії, думки і вчинки в подальшому житті.

Слайд 6

Здібному випускникові запропонували викладати математику, фізику й хімію в шк