X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гарсіа Габріель Маркес"

Завантажити презентацію

"Гарсіа Габріель Маркес"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували Довмат К. і Чеснокова Д. Гарсіа Габріель Маркес

Слайд 2

Художній світ Гарсіа Маркеса Прагнення відтворити „моделі” національного буття, національної історії, національного мислення; Поєднання соціального й буттєвого аспектів, майстерна передача їхнього місцевого колориту; Міфопоетична забарвленість картин повсякдення й побуту; Тема розладу людських взаємин у світі, що перебуває в стані насильства;

Слайд 3

Художній світ Гарсіа Маркеса змалювання дивного, незвичайного, абсурдного, надприродного, усіляких метаморфоз серед плину повсякденного життя; тяжіння до умовного, гротескного, фантастичного, різноманітних форм поетичної символізації; висока концентрація ліричних і поетичних елементів у прозі; створення „фантастичної дійсності”, в якій зруйновані межі між реальним та надреальним, об’єктивним і суб’єктивним.

Слайд 4

Творчість Г. Г. Маркеса Французький романіст Жуль Ренар колись сказав: «Слава – це безперервне зусилля». Ці слова спадають на думку, коли ми говоримо про творчість Габріеля Гарсіа Маркеса – письменника, який відчув аромат слави вже в юності та повністю наситився її смаком у зрілі роки. Маркес не шукав визнання та прихильності: він просто йшов дорогою, яку для нього було призначено ще тоді, коли маленьким хлопчиком бавився в дідовому будинку в Аракатаці, слухав фантастичні оповідки бабусі Транкіліни й навіть не уявляв, який скарб даровано йому.

Слайд 5

«Полковникові ніхто не пише» Вперше опублікований в 1961році. Історія розповідає про старого полковника у відставці, ветерана громадянської війни, який змушений жити в злиднях зі своєю дружиною на околиці невеликого колумбійського містечка. Багато років він чекає листа зі столиці з приводу пенсії, яка має бути надана йому як ветерану війни, але полковникові ніхто не пише.В 1991 році роман екранізував режисер Артуро Ріпштейн. В 2000 році російський рок-гурт «Би-2» випустив пісню «Полковнику никто не пишет». Ця пісня також увійшла до саундтреку фільму «Брат 2».