X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
кіно театр музика

Завантажити презентацію

кіно театр музика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіно, Театр і Музика Кінець XIХ початок ХХ століття Васількова і Обертович 11-А

Слайд 2

Театр Найважливішою подією кінця XIX в. стало відкриття в 1898 р. Художнього театру в Москві. засновники: К.С. Станіславський В.І. Немирович-Данченко О.Л. Кніппер, В.І. Качалов, І. М. Москвін, Л.М. Леонідов Трупа Значення підстави МХТ полягало в тому, що він став остаточним етапом формування реалістичної школи акторської майстерності, а також у тому, що на сцені театру давалися п'єси сучасного репертуару, настільки близького московській публіці, більш демократично налаштованої, ніж петербурзька.

Слайд 3

Театр 1904 р. в Петербурзький театр В.Ф. Коміссаржевської Головним режисером її театру був В.З. Мейєрхольд. Засновник Є. Таїров З великої кількості подібних колективів цей був найбільш великим і стійким і проіснував до 30-хгг. Засновниця В.Ф. Коміссаржевська в 1914 р. у Москві виникає Камерний театр

Слайд 4

Слід відзначити величезне число відкрилися на рубежі століть театральних кабаре, з яких найбільш відомими були "Бродячий собака" і "Летюча миша", що стали центрами літературної і духовного життя столиці. В музичному театрі тон задавали імператорський Маріїнський і Великий в Москві, але також були й приватні оперні трупи, серед яких особливо популярною була московська Приватна опера, заснована в 1885 р. відомим підприємцем і меценатом Савою Мамонтовим. Тут у 1896-1899 рр.. співав Ф.І. Шаляпін. Коли він знову повернувся в Маріїнський театр, то на його спектаклі важко було потрапити. "Як відомо, легше домогтися Конституції, ніж квитків на спектаклі Маріїнського театру", - писали в газетах. Найвизначнішими представниками російської вокальної школи були Л.В. Собінов і Н.В. Нежданова.

Слайд 5

Російська музика початку XX в. в цілому переживає підйом. Основним її джерелом і особливістю, як в попередній період, продовжує залишатися народність. У скарбницю світової культури увійшли твори оперного жанру (Н.А. Римський-Корсаков), симфонічної та кам'яної музики (С.Н. Рахманінов, А. К. Глазунов, А.Н Скрябін, Р.М. Гліер та ін.)

Слайд 6

С. М. Рахманінов

Слайд 7

А. К. Глазунов А. Н. Скрябин

Слайд 8

Кіноматограф 1908 вийшов перший вітчизняний ігровий фільм "Стенька Разін" до 1917 р. їх було випущено близько 2 тисяч фільмів Однією з нових рис культурного життя Росії рубежу століть стає меценатство. Меценати активно допомагали розвитку освіти (так, московський підприємець Шелапутін передав 0,5 млн. рублів на створення учительської семінарії) і науки (відомий фабрикант Рябушинський фінансував Камчатська експедицію). Детально підтримували меценати і сферу мистецтва.

Слайд 9

Зірки кіно Віра Холодна іван Мозжухін

Слайд 10

Режисери Яков Протозанов Петро Чардинін Василь Гончаров

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура