X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
витинанка

Завантажити презентацію

витинанка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Модель “Школи сприяння здоров’ю”

Слайд 2

Проект “Здоровим – бути здорово”

Слайд 3

Міністерство спорту і охорони здоров’я та Міністерство внутрішніх справ Джурівської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом педагога-організатора Грицю Н.В. та заступника директора з виховної роботи Гумен Л.Б. при сприянні соціального педагога Петрук Л.С представляють проект “Здоровим – бути здорово”

Слайд 4

Вступ Здорове підростаюче покоління – це підвалини міцної нації та держави з великим майбутнім. Тому перш ніж приступати до виконання навчальних програм треба реально знати стан здоров’я школярів та докласти всіх зусиль для його збереження і відновлення. Для цього ми дослідили стан здоров’я школярів, використовуючи дані місцевої поліклініки та шкільних спецгруп.

Слайд 5

Місія Втілення в життя концепції здорового способу життя.

Слайд 6

Мета Виховання морально та фізично здорової дитини спільними зусиллями сім’ї, школи, позашкільних установ,громади

Слайд 7

Завдання Провести моніторинг стану здоров’я школярів на початку року. Провести опитування про спосіб життя і харчування як основні складові здоров’я. Міністерству спорту і охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ разом з соціальним педагогом,психологом і вчителями фізкультури розробити програму для зміцнення та відновлення здоров’я учнів та вчителів. Провести опитування про спосіб життя учнів у кінці року. Підвести підсумки спортивних змагань,що проводились протягом року. Провести повторне опитування про спосіб життя і харчування.

Слайд 8

Очікувані результати Учні усвідомлять,що здоровя найбільше багатство кожної людини. Вести здоровий спосіб життя стане потребою кожного учня. Більшість учнів відмовляться від шкідливої їжі і напоїв,щоб мати краще здоров’я,бути в хорошій спортивній формі.

Слайд 9

4. Учні школи, беручи приклад з батьків та вчителів частіше будуть у вільний від навчання час займатися спортом. 5. Завдяки досягненням у спорті та культурі підвищиться імідж школи, позашкільних установ, села.

Слайд 10

Концептуальний аспект Підтримувати створені школою умови для забезпечення фізичного, психічного, морального, соціального розвитку особистості учня.

Слайд 11

Спортивне життя у Джурівській ЗОШ – вирує!

Слайд 12

Наші перемоги

Слайд 13

Спортивний клуб “Ластівка”-наша гордість!

Слайд 14

Заняття у школі мистецтв-це здоров’я фізичне,психічне,моральне та засіб для самореалізації особистості

Слайд 15

Гімнастика, фізичні вправи, ходьба повинні міцно ввійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров'я, повноцінне і радісне життя. Гіппократ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання