X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Спідниця

Завантажити презентацію

Спідниця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Спідниця Підготувала Когут Наталія {

Слайд 2

Спідниці - незамінна частина гардеробу жінки. Завдяки різноманіттю їх моделей, кожна з нас може підібрати один або кілька варіантів спідниць, щоб підкреслити все прекрасне і приховати те, що нам в собі не подобається.

Слайд 3

У залежності від довжини розрізняють спідниці: 1. Міні-спідниця (довжина набагато вище колін аж до спідниці-пояса). Сюди ж відносять і спідниці-шорти. Йдуть жінкам з ногами стрункими, гарної форми, доглянутими. Псують фігуру повних або занадто худих дівчат. 2. Спідниця міді (середня довжина від трохи вище коліна до середини гомілки). Підходять дівчатам з фігурами всіх типів. 3. Спідниця максі (до щиколотки або підлоги). Особливість: приховують форму ніг і крадуть зріст. Показані високим струнким довгоногим дівчатам і протипоказані невисоким (за винятком носіння із взуттям на дуже високому каблуці).

Слайд 4

Спідниця-олівець (облягає стегна, вузька в талії і до низу, довжина варіюється від трохи вище коліна до середини гомілки). Підходить фігурам пропорційним зі стрункими ногами. Не підходить дівчатам з дуже вузькими або пишними стегнами.

Слайд 5

Спідниця-футляр (та ж спідниця-каранадаш, але із завищеною лінією талії). Ідеальна для невисоких, але псує фігуру надто високим і худим дівчатам. Особливість: робить акцент на талії, тому вона повинна бути тонкою.

Слайд 6

. Спідниця-годе (вузька вгорі, розширюється до низу, складається з клинів, довжина нижче коліна). Йде фігурі з пишними стегнами, врівноважуючи її до низу

Слайд 7

Спідниця-тюльпан (схожа на однойменну квітку, якщо її перевернути, вузька в талії, об'ємна в стегнах, звужується до низу, довжина трохи вище колін). Підходить худорлявим дівчатам і власницям вузьких стегон, але не рекомендується повним. Особливість: вкорочує ноги, краде зріст, додає об'ємність у стегнах. 

Слайд 8

Спідниця сонце і напів-сонце (створює А-силует, являє собою коло або його половину, довжина різна). Особливість: додає об'єм в області стегон. Ідеальна для дівчат з вузькими стегнами і протипоказана пишнобедрим.

Слайд 9

Спідниця кльош (варіація спідниці-сонце або полусолнце, розширюється до низу за рахунок клинів у формі трапеції, вузька вгорі). Спідниця, виконана з тканини жорсткої, підійде власницям вузьких стегон. Якщо ж вона зшита з м'яких тканин, то спідниця-кльош дозволяє приховати повні стегна

Слайд 10

Спідниця-трапеція (вузька в талії, широка до низу, з боків прямолінійний силует). Універсальна для дівчат будь-якого типу і з будь-якою фігурою. Особливість: приховує широкі стегна, врівноважує диспропорції широких плечей і вузьких стегон. Для невисоких дівчат показана довжина вище коліна, а високих - нижче.

Слайд 11

Спідниця-дзвоник (схожа на квіточку дзвіночок, розширюється до низу, вузька в талії). Ідеальна для струнких ніг та пропорційної фігури, але протипоказана дівчатам з пишними стегнами або ногами некрасивої форми.

Слайд 12

Спідниця-плісе (вузька в талії, розширюється до низу за рахунок особливого оформлення тканини - плісировки або створення вертикальних складок). Довжина сама різна, види плісе - також. Показана спортивним хлоп'ячим постатям, протипоказана дівчатам повним і з пишними стегнами. Особливість: додає зросту.

Слайд 13

Спідниця-балон (широка, але вузька в талії, довжина різна). Показана дівчатам з будь-якою фігурою, але особливо струнким.

Слайд 14

Яка з моделей спідниць вам підійде, можна визначити, лише примірявши на себе кожну, та експериментуючи з довжиною і видом текстилю. Головне, не втрачати надію знайти ту, яка вас прикрасить, адже варіантів спідниць так багато!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Трудове навчання