X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ррапо

Завантажити презентацію

ррапо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіно Кінофі льм, також Фільм, Кінострічка — термін, що охоплює окремі проекти у областікінематографії.

Слайд 2

Види кіномистецтва

Слайд 3

Ігрове(художнє) Художній фільм — вид кіномистецтва, побудований на грі акторів. До художніх фільмів відносяться майже всі твори кінематографа за винятком частини документального кіно. Перші художні фільми почав знімати Жорж Мельєс в 1896 році. В Україні перші фільми було показано глядацькій аудиторії 1902 року.

Слайд 4

Документальне Документальне кіно (або неігрове кіно) - вид кінематографа. Документальним називається фільм, в основу якого лягли зйомки справжніх подій і осіб

Слайд 5

Науково -популярне Науково-популярний фільм — жанр (вид) кінодокументалістики, завданням якого є оприлюднити наукові відомості, факт і результати досліджень, описати на рівні загальних понять (тобто «популярною мовою») наукові гіпотези, ідеї, відкриття, погляди, може стосуватися як вже добре вивчених питань, так і тих, що перебувають у процесі розробки, «на вістрі» науки. Таким чином науково-популярні фільми також популяризують (пропагують) глядачам по суті і сам науковий метод для сприйняття навколишньої дійсності.

Слайд 6

Анімаційне Анімація, анімаційне кіно (застаріле мультиплікація,, мультиплікаційне кіно) — вид кіномистецтва, твори якого створюються методом покадрової зйомки послідовних фаз руху мальованих (графічна або мальована анімація) або об'ємних (об'ємна або лялькова анімація) кіно.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Трудове навчання