X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поробка "Сонечко"

Завантажити презентацію

Поробка "Сонечко"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Що таке вторинна сировина? Вторинне використання або повернення у обіг виробництва відходів (сміття). Найбільш розповсюджена вторинна переробка в тому чи іншому масштабі таких матеріалів, як скло, папір, алюміній, асфальт, залізо, тканина і різноманітні види пластика.

Слайд 3

Знак, який позначає товар, вироблений із вторинної сировини

Слайд 4

Природні запаси землі не є невичерпними. Рано чи пізно вони закінчаться і тоді людина не зможе отримувати для виробництва сировину. Тому вчені почали вирішувати проблему нестачі сировини різними шляхами: заощадливе використання, економія ресурсів; хімічні замінники природної сировини; вторинне використання сировини.

Слайд 5

ЩО МОЖНА ВИГОТОВИТИ З ПРЕДМЕТІВ, ЯКІ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА ВІДХОДИ?

Слайд 6

ПЛАСТИКОВІ ПЛЯШКИ

Слайд 7

Слайд 8

МАКУЛАТУРА

Слайд 9

МЕТАЛОБРУХТ

Слайд 10

СКЛО

Слайд 11

КОМП’ЮТЕРНІ ДИСКИ

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

На свитині червоненькій має латочки чорненькі. На листочок сяде – вмить, мов жариночка, горить. ЗАГАДКА

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

ПОРОБКА З КОМП’ЮТЕРНОГО ДИСКУ «СОНЕЧКО» ПОТРІБНО: серветка для чистоти робочого місця; використаний комп'ютерний диск; кольоровий папір червоного, чорного та білого кольору; ножиці; клей ПВА; 6 ґудзиків чорного кольору, 2 ґудзики білого кольору.

Слайд 19

Правила роботи на уроці 1. Роботу розпочинай тільки з дозволу учителя. 2. Не працюй зламаними інструментами. 3. Під час роботи будь уважним, не розмовляй, не відволікайся. 4. Заборонено класти до кишені інструменти (ножиці, шило, голки та інше). 5. При роботе тримай інструменти так, як показав вчитель.

Слайд 20

Техніка безпеки при роботі з ножицями НЕ ТРИМАЙ НОЖИЦІ КІНЦЯМИ ДОГОРИ НЕ ЗАЛИШАЙ НОЖИЦІ У РОЗКРИТОМУ ВИГЛЯДІ ПРИ РОБОТІ СЛІДКУЙ ЗА ПАЛЬЦЯМИ ЛІВОЇ РУКИ КЛАДИ НОЖИЦІ ТАК, ЩОБ ВОНИ НЕ ЗВІШУВАЛИСЬ З КРАЮ СТОЛА ПЕРЕДАВАЙ НОЖИЦІ ТОВАРИЩУ ЗАКРИТИМИ ТА КІЛЬЦЯМИ ВПЕРЕД ПІД ЧАС РОБОТИ З НОЖИЦЯМИ НЕ ВСТАВАЙ, НЕ ХОДИ ПО КЛАСУ

Слайд 21

ЕТАПИ РОБОТИ 1 2 3 4 5 6 7 8

Слайд 22

ВИСТАВКА ПОРОБОК

Слайд 23

УСПІХІВ У НАВЧАННІ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання