X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Моя жилетка”

Завантажити презентацію

“Моя жилетка”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий проект “Моя жилетка” Творчий проект “Моя жилетка”

Слайд 2

Жилетку можна не тільки придбати в магазині, а й виготовити своїми руками, використовуючи різні техніки виконання.

Слайд 3

Слідуючи новомодним трендам і власним естетичним переконанням, я вирішила виготовити жилетку за допомогою техніки в’язання гачком.

Слайд 4

З історії жилетки В'язання є одним з самих старовинних видів декоративно-прикладного мистецтва, воно існує більше трьох тисяч років. В'язані речі були знайдені в древніх похованнях Єгипту, Риму, Греції. У одній з гробниць фараонів була знайдена дитяча в'язана шкарпетка. Великий палець вив'язаний окремо, оскільки у той час носили взуття, схоже на наше пляжне. У V ст. в'язання процвітає на Сході і приблизно в IX ст потрапляє до Європи, де донині панчохи шили з полотна і тонкої шкіри. У Європі з'являються в'язані панчохи. Їх носили і королі, і їх свита. У Іспанії лише в XVI ст. отримали визнання в'язані панчохи, і англійський король Генріх VIII отримав звідти як дорогий дар пару панчіх ручної в'язки. З історії жилетки В'язання є одним з самих старовинних видів декоративно-прикладного мистецтва, воно існує більше трьох тисяч років. В'язані речі були знайдені в древніх похованнях Єгипту, Риму, Греції. У одній з гробниць фараонів була знайдена дитяча в'язана шкарпетка. Великий палець вив'язаний окремо, оскільки у той час носили взуття, схоже на наше пляжне. У V ст. в'язання процвітає на Сході і приблизно в IX ст потрапляє до Європи, де донині панчохи шили з полотна і тонкої шкіри. У Європі з'являються в'язані панчохи. Їх носили і королі, і їх свита. У Іспанії лише в XVI ст. отримали визнання в'язані панчохи, і англійський король Генріх VIII отримав звідти як дорогий дар пару панчіх ручної в'язки.

Слайд 5

Жилетка – як предмет одягу Жилетки вперше стали носити в XVII столітті. Першими, хто їх приміряли були чоловіки. В’язаний одяг ніколи не втрачає своєї актуальності. Так, наприклад, і в цьому сезоні дизайнери радять модницям звернути увагу на в’язані жилетки 2011. Як декор дизайнери часто використовують оригінальні ґудзики, кишеньки, хутро і шкіру. Стилісти рекомендують носити їх, доповнюючи оригінальним ременем. У відношенні модних кольорів ситуація цілком передбачувана. Кольори фаворити стали – синій, блакитний і чорний. Найчастіше жилетка застібається на ґудзики. Однак деякі моделі мають блискавки або невеликі гачки.

Слайд 6

З чим можна носити в’язану жилетку? Краще всього виглядають вони з водолазами, сорочками, видовженими і короткими майками і топами, сукнями та спідницями міні, міді та максі, з джинсами. До чорної жилетки ідеально підійдуть блузи білого кольору або пастельних тонів. Зовсім не обов’язково, щоб кольори гармоніювали між собою. Згадайте одну з найяскравіших тенденцій 2011 року: тепер кілька соковитих, яскравих відтінків можуть вдало поєднуватися в одному образі!

Слайд 7

Я обрала саме таку схему для в’язання

Слайд 8

Моделі аналоги

Слайд 9

Процес виготовлення Процес виготовлення Процес виготовлення

Слайд 10

Технологічна послідовність виготовлення жилетки, в’язаної гачком Розрахувати кількість повітряних петель для основи в’язання, використовуючи мірки обхвату грудей, ширини спинки. Зв’язати окремо дві полочки за схемою 1, починаючи від низу до гори. Зв’язати спинку за схемою 2. При в’язанні спинки починаючи з 49-го ряду розділити роботу і дов’язати кожний фестон роздільно. З’єднати полочки зі спинкою боковими швами. Обв’язати краї виробу стовпчиками без накиду

Слайд 11

Опис виробу Я дуже люблю в’язати гачком, тому свою жилетку я вирішила виготовити за допомогою цієї техніки. Вона зв’язана ажурним узором напівшерстяними нитками з використанням таких прийомів, як повітряні петлі, стовпчики без накиду і стовпчики з одним накидом. Жилет складається із трьох деталей: 2 полочок і спинки і в’яжеться єдиним полотном з переходом через плечові шви. Таким чином полочки в’яжуться від низу до верху, а спинка – зверху вниз. Після цього полочки із спинкою з’єднуються боковими швами і всі краї виробу обв’язуються стовпчиками без накиду. Така жилетка стане прекрасним доповненням до мого гардеробу.

Слайд 12

Собівартість виробу Розрахунок витрат на оплату праці (ВОП) Оп - оплата праці за 1 год = 5 грн/год Чв – час, витрачений на виготовлення виробу = 12 год Воп – витрати на оплату праці (Воп = Оп*Чв) = 5*12 = 60 грн. Розрухунок собівартості виробу (С) С = М + Воп С = 33,50+60= 93, 50 грн. Матеріали Ціна (за 1 кг, м, шт.), грн. Витрати матеріалів ( кг, м, шт.) Вартість витрат, грн. Нитки для в’язання 20 50 г 20 Гачок 12 12 Крючки 0,30 5 1,50 Всього: 33,50

Слайд 13

В результаті я отримала чудову річ для свого гардеробу

Слайд 14

В процесі виконання, я здобула незміренний досвід і ще краще відточила свою майстерність. Я почерпнула багато цікавої інформації. Ця річ може стати гарним подарунком для вас і ваших близьких. А ви будете танути від принесеної вами радості людям. Творіть більше, даруйте людям щастя.

Слайд 15

З вами була Аня Сакун, щиро дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання