X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кисневе різання металу

Завантажити презентацію

Кисневе різання металу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема програми: «Теплове різання металу» Тема уроку: «Кисневе різання профільного металу по прямолінійній та криволінійній розмітці»

Слайд 2

Відповідно до вимог освітньо- кваліфікаційної характеристики електрозварник 3-го розряду повинен вміти: виконувати ручне дугове, кисневе різання деталей середньої складності з маловуглецевих, легованих, спеціальних сталей, чавуну і кольорових металів в різних положеннях.

Слайд 3

Знайдіть співвідношення між терміном та предметом:

Слайд 4

Дайте обґрунтовану відповідь на питання

Слайд 5

Моделювання виробничої ситуації Працюючи на заводі залізобетонних конструкцій ви отримали завдання: розрізати куски листової сталі товщиною 3 мм та розмірами 1000х2000 мм на дві рівні частини, використовуючи кисневе різання. Розкажіть про послідовність виконання даного виду роботи та шляхи удосконалення даного процесу. Яких правил охорони праці необхідно дотримуватися при виконанні даного виду робіт?

Слайд 6

Види профілів Тавр Двотавр Швеллер Квадрат Прямокутний Круглий

Слайд 7

Газокисневе різання основане на здатності металу згорати в струмені чистого кисню. Вимоги до металу: 1 Температура займання металу повинна бути нижчою від температури його плавлення; 2 Температура плавлення оксидів металу, що утворюються в процесі різання повинна бути меншою температури плавлення металу;

Слайд 8

3 Оксиди металу повинні бути досить рідкотекучими і легко видуватися із порожнини різання; 4 Теплопровідність металу не повинна бути дуже високою; 5 При горінні металу повинна виділятись достатня кількість теплоти, необхідної для нагрівання шарів металу, що лежать нижче, до температури займання. Кутник з яким ми будемо працювати виготовлений з вуглецевої сталі, яка відповідає зазначеним вище вимогам: температура займання цього металу – 1300˚С, що нижче температури його плавлення - 1535˚С.

Слайд 9

1 Очищення поверхні

Слайд 10

2 Кутник укладаєм горизонтально на опори та виконуємо розмітку

Слайд 11

3 Різання кутника Перед початком різання полум'ям нагрівають кромку кутника до температури горіння металу, потім включають ріжучий кисень. При кисневому різанні кутника різак встановлюємо вертикально, а при великій товщині металу - під кутом 5-10º до поверхні. Потім його нахиляють на 20-30º у бік, зворотній руху різака.

Слайд 12

3 Різання кутника У процесі різання відстань від торця мундштука до металу слід підтримувати постійним та дотримуватись рівномірного переміщення різака. Потужність полум'я визначається товщиною металу, що розрізають, складом і станом сталі. Товщина сталі кутника 5 мм, а тому ми встановлюємо тиск ріжучого кисню 0,3 МПа, тиск газу-0,1 МПа

Слайд 13

Особливості різання профільного металу

Слайд 14

ОХОРОНА ПРАЦІ ПРИ ТЕПЛОВОМУ РІЗАННІ МЕТАЛУ Загальні положення. Вимоги безпеки перед початком роботи. Вимоги безпеки під час роботи. Вимоги безпеки після закінчення роботи. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях.

Слайд 15

Дайте відповідь на питання 1.Які види очистки металу ви знаєте? 2.Що відбувається з металом у місці різання? 3.При різанні якого металу різак встановлюють під нахилом? 4.Розкажіть про послідовність різання різних видів профілів. 5. Яких правил охорони праці необхідно дотримуватись при виконанні кисневого різання металу?

Слайд 16

ЗАВДАННЯ НА УРОК: навчитися виконувати кисневе різання профільного металу (кутника розміром 45x45x5, L=500 мм) по прямолінійній та криволінійній розмітці; економно використовувати матеріали та речовини для різання металу; дотримуватись правил охорони праці та пожежної безпеки.

Слайд 17

Стань висококваліфікованим спеціалістом!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання