X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електогазозварювання

Завантажити презентацію

Електогазозварювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

« Відомі особистості електрогазозварювання ХХ століття». Презентацію розробили Пономаренко А. Г. Иванова В. В. Кравченко С. П.

Слайд 2

Україна у ХХ столітті. Небагато, як на історичний вимір, але за насиченістю і масштабами подій, вагомістю їх наслідків ХХ століття не має собі рівних. Україна опинилась в епіцентрі світових війн, стала театром воєнних дій, ареною жорстоких боїв, зазнала тяжких людських і матеріальних втрат.

Слайд 3

Наука у ХІХ- ХХ ст. Оригінальний і потужний пласт культури становить наука. Це галузь пізнавальної діяльності людини, спрямованої на пошук істини, достовірного знання про навколишній світ.

Слайд 4

Продуктивна сила суспільства Наука одночасно є сферою культури і неосяжною продуктивною силою суспільства. Зусиллями багатьох поколінь науковців формується науковий простір, в якому здійснюються фундаментальні відкриття, втілюються в життя наукові ідеї прикладного значення.

Слайд 5

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ. ЗВАРЮВАННЯ КОНТАКТНЕ ЗВАРЮВАННЯ Автомат Автомати зварювальні Автотрансформатор Агрегат для зварювання під водою Агрегат зварювальний

Слайд 6

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ Агрегат зварювальний універсальний Заклепування Компонент Кристалізація Метал Флюс Шліфування Міцність

Слайд 7

М.Г.Славянов Наприкінці XIX ст. - початку ХХ ст. дугове зварювання за технологією Бенардоса й Славянова продовжували застосовувати в Росії та за рубежем головним чином на залізницях, на великих машинобудівних і металургійних підприємствах. Удосконалення технології зварювання дозволило застосовувати її не тільки для ремонту простих виробів, але й для більш відповідальних робіт. За допомогою зварювання ремонтували паровозні циліндри, вагонні колеса, заварювали тріщини в бронзових золотниках і наплавляли шейки паровозних і вагонних осей.

Слайд 8

Наукове досягнення Перший електричний генератор для зварювання, розроблений та побудований М.Г. Славяновим

Слайд 9

Наукове досягнення Наприкінці XIX ст. - початку ХХ ст. дугове зварювання за технологією Бенардоса й Славянова продовжували застосовувати в Росії та за рубежем головним чином на залізницях, на великих машинобудівних і металургійних підприємствах. Удосконалення технології зварювання дозволило застосовувати її не тільки для ремонту простих виробів, але й для більш відповідальних робіт. За допомогою зварювання ремонтували паровозні циліндри, вагонні колеса, заварювали тріщини в бронзових золотниках і наплавляли шийки паровозних та вагонних осей.

Слайд 10

Миколаїв Георгій Олександрович Його глибокі дослідження власних напруг і деформацій зварених конструкцій з'явилися основою для ряду нових напрямків у науці про зварювання й послужили теоретичною й практичною базою для широкого впровадження зварювання в різні галузі господарства. При його участі були створені перші зварні залізничні мости. У період Великої Вітчизняної війни Г.О. Миколаїв вніс великий вклад у застосування зварювання при виробництві озброєння. З ім'ям Г.О. Миколаєва пов'язані ряди успішних робіт зі зварювання у вакуумі, ультразвуковому зварюванні й різанні неметалічних матеріалів. Г.О. Миколаїв є видатним ученим, що збагатив науку фундаментальними теоретичними й експериментальними дослідженнями.

Слайд 11

Григорій Петрович Михайлов У ці ж роки початку формуватися уральська школа зварників, у джерел створення якої стояв Г.П. Михайлов. Григорій Петрович Михайлов народився 1 січня 1899 р. у м. Єлабузі. Первісне утворення він одержав у реальному училищі, а в 1924 р. закінчив Московський інститут інженерів шляхів сполучення. В 1927-28 гг. Г.П. Михайлов керує будівництвом нового мартенівського цеху Пермського гарматного заводу, застосовуючи зварювання при виготовленні металоконструкцій. У їхньому виготовленні електродугове зварювання тоді майже не застосовувалася. Не було методів розрахунку на міцність, технологій виготовлення.

Слайд 12

Євген Оскарович Патон Величезний внесок у Перемогу, технічне оснащення армії здійснили українські вчені. В Інституті електрозварювання під керівництвом Є.О. Патона вперше у світі було розроблено досконалу технологію й необхідне устаткування для автоматичного зварювання броні. Автоматизація процесу зварювання танкових вузлів, корпусів і башт, артилерійських систем, реактивних снарядів та авіабомб поставила їх виробництво на потік. Це забезпечило різке збільшення обсягів випуску бойових машин, зброї й боєприпасів високої якості.

Слайд 13

« Хто розумніший?» 1.Який історичний період ми з вами сьогодні згадували? 2.Як вчені боролись проти загарбників у різні періоди історії? 3.Яке значеня мала наука і культура у складний для науки час? 4.Контактне зварювання-це…? 5.Назвіть імена відомих вам вчених винахідників зварювання.

Слайд 14

« Хто розумніший?» 6.Назвіть міста України в якіх діяли установи для дугового зварювання. 7.Яка залізнична майстерня була відзначена золотой медалю з написом «За вміле застосування електрозварювання»? 8.Флюс-це…?

Слайд 15

« Хто розумніший?» 9.Назвіть першою за часом виникнення в нашій країні наукову школу? 10.В якому фізико-технологічний інституті створено першу радіолокаційну станцію? 11. Хто основоположник вітчизняної школи містобудівництва? 12.Заклепування-це…?

Слайд 16

« Хто розумніший?» 13.Де знаходиться перший у світі інститут електрогазозварювання? 14. Хто очолює вищу школу нашої держави? 15.Скількі томів у тлумачному словнику Б. Є. Патона? Який ще словник він розробив?

Слайд 17

Домашнє завдання. 1.Скласти кросворд із слів-термінів, які сьогодні ви вивчили. 2.Придумайте рекламу для своєї професії «електрогазозварник». 3.Зробіть презентацію професії «електрогазозварник».

Слайд 18

Міст Патона

Слайд 19

Міст Патона

Слайд 20

Пам'ятник Є.О.Патону

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Трудове навчання