X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жакет жіночий на підкладці. Проведення 1-ї примірки, внесення уточнень після примірки

Завантажити презентацію

Жакет жіночий на підкладці. Проведення 1-ї примірки, внесення уточнень після примірки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Методична розробка уроку на тему: “Жакет жіночий на підкладці. Проведення 1-ї примірки, внесення уточнень після примірки.”  

Слайд 2

Навчальна мета: сформувати на основі теоретичних знань практичні навички по проведенню примірки. Виховна мета: виховувати відповідальність перед замовником за якість пошиття виробу.

Слайд 3

Опис зовнішнього вигляду жакета Жіночий жакет приталеного силуету однобортний на три ґудзики, довжиною до лінії стегон. На пілочках оброблені рельєфні шви, які виходять з плечових швів, та прорізні кишені з клапаном. Спинка с середнім швом. Рукава довгі вшивні двошовні, ліктьовий шов закінчується відкритою шлицею Комір вшивний відкладний з лацканами. Краї бортів заокругленої форми.

Слайд 4

Моделі жакетів різноманітні, серед них слід знайти свій жакет!

Слайд 5

Матеріально-технічне забезпечення (засоби за допомогою яких учні здійснюють практичну діяльність): універсальна швейна машина, прасувальний стіл з праскою, стілець, нитки, лінійка, сантиметрова стрічка, мило, ножиці, наперсток, голочниця з ручними голками та кравецькими булавками, допоміжні лекала, деталі крою.

Слайд 6

Проведення 1-ї примірки

Слайд 7

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне