X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вегетеріанство"

Завантажити презентацію

"Вегетеріанство"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВЕГЕТАРІАНСТВО

Слайд 2

Вегетаріанство — один із різновидів систем харчування людей, за якої виключаються продукти тваринного походження. 900 млн чоловік – вегетаріанці = 13% від усього населення нашої планети.

Слайд 3

Різновиди вегетаріанства Лакто-вегетаріанство: молоко, сир, кефір та інші молочні продукти. Ово-вегетаріанство: тваринні продукти – яйця. Ово-лакто-вегетаріанство: молочні продукти, яйця. Веганізм = строге вегетаріанство. Прихильники веганізму (вегани) вживають винятково їжу рослинного походження.

Слайд 4

Причини Етичні: «вбивати тварин — це жорстоко» Медичні: алергія та не прийняття продуктів організмом Соціальні: голод в країні; нестача продуктів тваринного походження Екологічні причини: знищення природних ресурсів З метою збереження і покращення здоров'я та самопочуття Релігійні переконання: Буддизм,  Індуїзм,  Джайнізм Економічні: «м’ясо коштує дорого»

Слайд 5

Достатність вегетаріанського харчування Американська Асоціація Дієтологів у своєму дослідженні спільно з канадською організацією "Дієтологи Канади" рекомендують правильно сплановане вегетаріанське харчування як найздоровіше для будь-якого періоду життя людини.

Слайд 6

Вегетаріанський спосіб харчування Кращий загальний стан здоров'я Менший ризик хвороб серцево-судинної системи Менше жиру, більше клітковини, калію та вітаміну С Нижчий рівень ожиріння Нижчий рівень кров'яного тиску Менша смертність

Слайд 7

Рівень споживання білка при дотриманні вегетаріанства, хоча і є трохи меншим, ніж при споживанні м'яса, та може ПОВНІСТЮ задовольнити всі дієтичні потреби організму людини, включаючи атлетів та важкоатлетів. Білок Дослідження, підтвердили, що дотримання вегетаріанства забезпечує достатній рівень споживання білка.

Слайд 8

Вітамін В12 Рослинна їжа не містить значимої кількості вітаміну B-12 в активній формі. Нестрогі вегетаріанці можуть отримати достатню кількість вітаміну B-12 з молочних продуктів чи яєць при їх регулярному вживанні. Строгі вегетаріанці повинні споживати їжу, збагачену вітаміном B-12 або використовувати відповідні вітамінні добавки. Вегетаріанська дієта багата на фолацин (вітамін B-9), що може маскувати недостачу вітаміну B-12

Слайд 9

Кальцій Ризик перелому кісток є однаковим у невегетаріанців та нестрогих вегетаріанців, однак вищий на 30% у веганів. Рівень кальцію в організмі нестрогих вегетаріанців є таким самим, або в деяких випадках більшим, ніж в не вегетаріанців, в той час як рівень кальцію в організмі веганів є нижчим, ніж у вищезгаданих групах і може бути нижчим за рекомендовані норми.

Слайд 10

Поради та настанови!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне