X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Україна - наш спільний дім"

Завантажити презентацію

"Україна - наш спільний дім"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя найкраща в світі сторона! Чарівна, неповторна Україна! Для мене в цілім світі ти одна І рідна, й мила, дорога, єдина!

Слайд 2

«Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В. Липинський). Красивий,щедрий рідний край, І мова наша – солов’їна. Люби, шануй, оберігай Усе, що зветься Україна.

Слайд 3

Ми всі малі пагінчики твої Прийшли у світ, щоб в нім добро творити. Хоч, може, й кращі є на цій землі краї, Та нам судилось в Україні жити.

Слайд 4

Ми — патріоти — дочки і сини Для твого блага — все в житті здолаєм! Бо ти найкращий, краю мій ясний! Вітчизну й матір ми не вибираєм.

Слайд 5

Є щось святе в словах мій рідний край Для мене – це матусі пісня ніжна, І рідний сад, від квіту, білосніжний, І той калиновий у тихім лузі гай. Його історія… В ній стільки гіркоти! І тим рідніш мені ти, краю рідний, Що вже назад поламані мости, І день встає, як райдуга, погідний.

Слайд 6

У небі стільки сонця й просині, Розкрила хмарка білі поли... Добігло літечко до осені І знову нам пора до школи. Гостинно двері відчиняються І вчитель всіх веде за руки. Дорога щастя не кінчається До знань, до сонця, до науки!

Слайд 7

Моя Батьківщина – Україна. Не любити цю землю і людей, що живуть на ній, - не можливо! Мій край – це Чорне і Азовське моря, Карпати і Полісся, синьоокі озера Волині, терикони Донбасу, Дніпро-Славутич.

Слайд 8

Батьківщина – це те місце, де народилася людина, де промайнуло її дитинство із дивом-казкою, матусиною піснею, батьківською ласкою.

Слайд 9

Батьківщина – це рідний дім, де завжди з любов’ю чекають нас наші рідні.

Слайд 10

Батьківщина – це стежка, по якій ти пішов до школи.

Слайд 11

Я пишаюся тим, що моя Батьківщина стала рідною землею для тисяч росіян, білорусів, поляків, чехів, євреїв, румун, греків та інших народів.

Слайд 12

Україна… Вона в усьому, що нас оточує: у місяці, в зорях, у дорозі додому, у кожному струмочку, в деревці, у камінчику, у травичці, де «садок вишневий коло хати».

Слайд 13

Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу й незалежність. Це славні лицарі Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Устим Кармалюк, які віддали своє життя за щастя народу. Петро Конашевич Сагайдачний Іван Мазепа Богдан Хмельницький

Слайд 14

Це відомі всьому світові діячі української культури Т.Шевченко, І.Франко, Леся Українка, М.Коцюбинський, О.Довженко, О.Гончар, М.Лисенко, М.Заньковецька та багато інших.

Слайд 15

Нашу рідну землю, що здобула нарешті свою незалежність і будує державу, ми – молоде покоління – маємо берегти й любити, як писав В.Сосюра: Любіть Україну у сні й наяву,           Вишневу свою Україну,           Красу її вічно живу і нову,           І мову її солов’їну.

Слайд 16

Рідна моя земля – це наша Україна, з її славною героїчною історією, але й трагічною долею. Нам, українцям, всім серцем потрібно любити й гордитися своєю найпрекраснішою матір'ю. Квітуча, весела Україно моя, Хліба золоті хай на сонці блищать, Рясною хай буде нива твоя, Добробут і щастя до тебе летять.

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне