X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Саксайумана

Завантажити презентацію

Саксайумана

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Саксайуама н (кеч. Saksaywaman, букв. «Ситий яструб»; в іспанській транскрипції ісп. Sacsayhuaman) — мурована фортеця (пукара), неподалік історичної частини міста Куско (столиці Інкської імперії), розташована на висоті 3 701 м. Сучасне Перу.

Слайд 3

Саксайуаман складений з вапняку, що був оформлений у величезні полігональні мегаліти, що склали основу цитаделі. Дослідники інкської технології тесання каміння відзначають її схожість до давньоєгипетської.

Слайд 4

Головні укріплення цитаделі містяться з півночі. Циклопічний мур складається з 3 рівнів (поділених на частини); ці бруствери складені виступами, кутніми тупиками й контрфорсами.

Слайд 5

Відомі декілька брам фортеці (один з входів був центральним). По краях передньої лінії підземних ходів знаходиться пара квадратних бійниць (бойових башт майумарка).

Слайд 6

Слайд 7

За переказами фортецю звів перший інка Манко Капак. У плані Куско, що своїми обрисами нагадує пуму, фортеця править за зуби. Зараз достеменно відомо, що будівництво Саксайуамана розпочато за Інки Пачакутека після 1438 року, і напротязі 70 років десятки тисяч індіанців займались її зведенням[2], скінчивши будівництво бл. 1500 року. У теперішній час Саксайуаман є однією з головних туристичних принад Куско і Перу в цілому.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне