X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РЕЖИМ РОБОТИ школи при КВК №54

Завантажити презентацію

РЕЖИМ РОБОТИ школи при КВК №54

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Здобуття загальної середньої освіти за вечірньою (змінною) та заочною формами навчання дозволяє тим, хто не зміг через певні причини отримати свідоцтва та атестати в попередні роки, а також особам, засудженим до позбавлення волі, реалізувати своє конституційне право на освіту.

Слайд 3

Школа працює в одну зміну: з 15.15 до 20.40. РЕЖИМ РОБОТИ школи при КВК №54

Слайд 4

Мережа класів при КВК 54 Станом на 11.01.2012 у класах при КВК 54 навчаються 164 учні, з них у школі ІІ ступеня - , ІІІ ступеня - . Усього класів – 7: 9 клас – 1 (9-Б); 10 клас – 3 (10-З); 11 клас – 2 (11-Д, 11-Є); 12 клас – 1 (12-Д). Віковий склад учнів – від 18 років до 45 років.

Слайд 5

У 2011/2012 навчальному році навчально-виховний процес у класах при КВК-54 здійснюють 9 педагогічних працівників, з них: вчителів вищої категорії – 3, І категорії – 3, ІІ категорії – 3.

Слайд 6

Педагогічний колектив опрацьовує програму соціальної діяльності. Мета програми – дати учням змогу набути ключових компетентностей: Правових Соціальних Екологічних Технологічних Комунікативних Побутових Економічних

Слайд 7

З метою реалізації концепції школи науково-методична робота у В(З)Ш № 5 спрямована на вирішення основної проблеми «Особистісно орієнтований підхід у навчально-виховній діяльності вечірньої школи як засіб творчого розвитку учителя й учнів».

Слайд 8

Силами учнів КВК №54 у вересні 2011 року зроблено капітальний ремонт школи.

Слайд 9

Кабінет історії та географії

Слайд 10

Слайд 11

«Рівень володіння іноземною мовою є показником рівня освіти людини» - гасло вчителя англійської мови Левдік Світлани Володимирівни.

Слайд 12

На уроках англійської ми не лише пишемо, а ще й розмовляємо!

Слайд 13

Слайд 14

На уроках математики Кіра Аврамівна Любимова допомагає розв’язувати не лише математичні, а ще й життєві рівняння.

Слайд 15

Вчителю біології Колодяжній Ірині Миколаєвні легко розповідати про тропічні рослини. У ботанічному саді

Слайд 16

Історичні факти завжди приваблюють, особливо під час уроків Салиги Тамари Григорівни.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

«Географія – одна з найдавніших наук. Більшість її основ було покладено ще в еллінські часи!» - саме так починається перший урок учителя географії Єрмолаєвої Людмили Михайлівни.

Слайд 20

Знання, набуті на уроках фізики та хімії, застосовуються не лише у класах, а ще і під час роботи. Колодяжна Ірина Миколаївна, учитель хімії та біології Михайлова Інесса Володимирівна, учитель фізики та інформатики

Слайд 21

Слайд 22

Знання, набуті на уроках української мови і літератури Бродської Жанни Миколаївни, російської мови та літератури Єршової Тетяни Василівни, допомагають ученицям займатися власною творчістю.

Слайд 23

Куточок народознавства

Слайд 24

Слайд 25

Письменник Поет Українець Шевченко Тарас Григорович

Слайд 26

Творчість у вільний час

Слайд 27

Казкові герої поруч зі школою!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне