X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Посвята в читачі

Завантажити презентацію

Посвята в читачі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Бібліотека – море книг, Бібліотека – храм науки. Переступайте наш поріг, Беріть скарби нетлінні в руки!

Слайд 3

Слайд 4

В чиє царсво потрапив Кай? Снігової Королеви. Їдальня для пташок? Годівниця Коли святкують Різдво в Україні? 7 січня. Перший зимовий місяць? Грудень. Хто живе в хатинці на курячих ніжках? Баба Яга. Яка найголовніша страва на Святий вечір? Кутя.

Слайд 5

Чим любить ласувати ведмідь? Медом. Дерево, що прикрашає Новорічні свята? Ялинка. Що таке білі мухи? Сніжинки. Свято, що відзначається 13 грудня? Андрія. Яке зимове свято найбільше люблять діти? Свято Миколая. Хто в Новорічну ніч приносить подарунки? Дід Мороз.

Слайд 6

Найкоротший місяць зими? Лютий. Хто зимою лапу ссе? Ведмідь. Як звали ледачих мишенят? Круть і Верть. Спортивна гра із шайбою на льодовому полі? Хокей. Що рипить під ногами? Сніг. Як називається сніп пшениці, що його вносили до хати на Святвечір? Дідух. Рогата тварина, яка нікого не пускала в хатинку? Коза-Дереза. Як називається сильний вітер зі снігом? Хуртовина.

Слайд 7

Як називаються пісні, що прославляють народження Христа? Колядки. Онучка Діда Мороза? Снігуронька. Що птахам страшніше взимку – голод чи холод? Голод. Скільки днів у лютому? 28 Коли святкують Щедрий вечір? 13 січня. Що росте догори коренем? Бурулька. Хто малює чудові візерунки на вікнах? Мороз.

Слайд 8

Слайд 9

А Б Д З Ж К М Н С Т У Ц Ч Айболить, Аліса Буратіно, Бармалей Дюймовочка Золота рибка Жар-птиця Колобок Мауглі Незнайко Снігурочка Тортила Умка Царівна-жаба Чебурашка

Слайд 10

Слайд 11

Колобок Ріпка Пан Коцький Рукавичка дід Андрушка баба Марушка внучка Мінка собачка Фімка киця Варварка мишка Сіроманка Дід Баба Вовк Заєць Ведмідь Лисиця Мишка-щряботушка Жабка-срекотушка Зайчик-пбігайчик Кабан-іклан Ведмідь-набрід Лисиця Кабан Ведмідь Заєць Вовк

Слайд 12

Слайд 13

в з ж к л д м ш т …орота …има …урнал …нижка …іто …рузі …узика …кола …игр

Слайд 14

Слайд 15

ИЗ МА В Е Л ВА РО КО С І Л ВА МО ТА ХА А К М ДИ ЛЮ НА К У Ж ЛА ШКО ЗИМА ЛЕВ КОРОВА ЛІС МОВА ХАТА МАК ЛЮДИНА ЖУК ШКОЛА

Слайд 16

Слайд 17

Сорока-ворона на припічку сиділа діткам кашку варила. Дід бив-бив не розбив, баба била-била не розбила. ….. тягнуть-потягнуть витягнути не можуть. Вернеться Коза додому, постукає ріжками в двері і заспіває: Я по засіку метений, Я на яйцях спечений, Я від баби втік, Я від діда втік. Були собі дід та баба. Пішов дід на город гуп, гуп… та й загубив дід рукавичку. Став на воротах у червоних чоботях та й каже: «Півнику-братику, відчини! А як не відчиниш, віконце видеру, борщик виїм і тебе візьму». Поклав він пироги на стіл, а мишенята тут як тут. Колобок скочив їй на язик тай почав співати. А Лисичка ув’язла зубами, ніяк не видериться. Баба дідові сказала, дід вкинув у погріб і Лисичку. Добра бабуся лежала в ліжку, бо справді трохи занедужала. Вона гукнула: «смикни за мотузочку, клямка і відчинеться». От поліз Рак у хатку тай питається: «А хто в заячій хатці є?». А Коза з печі: «Я Бичок - Третячок, з соломи зроблений, смолою засмолений».

Слайд 18

Сорока-ворона на припічку сиділа діткам кашку варила. приказка Були собі дід та баба. Дід бив-бив не розбив, баба била-била не розбила. Курочка Ряба Пішов дід на город гуп, гуп ….. тягнуть-потягнуть витягнути не можуть. Ріпка Вернеться Коза додому, постукає ріжками в двері і заспіває: Вовк і семеро козенят … та й загубив дід рукавичку. Рукавичка Став на воротах у червоних чоботях та й каже: От поліз Рак у хатку тай питається: «А хто в заячій хатці є?». А Коза з печі: Коза-Дереза «Півнику-братику, відчини! А як не відчиниш, віконце видеру, борщик виїм і тебе візьму». Котик і Півник Поклав він пироги на стіл, а мишенята тут як тут. Колосок Колобок скочив їй на язик тай почав співати. Я по засіку метений, Я на яйцях спечений, Я від баби втік, Я від діда втік. Колобок А Лисичка ув’язла зубами, ніяк не видериться. : «Я Бичок - Третячок, з соломи зроблений, смолою засмолений». Баба дідові сказала, дід вкинув у погріб і Лисичку. Солом’яний Бичок Добра бабуся лежала в ліжку, бо справді трохи занедужала. Вона гукнула: «смикни за мотузочку, клямка і відчиниться». Червона шапочка

Слайд 19

Слайд 20

Щоб надовго зберегти книгу треба одягти на неї обкладинку або обгорнути в папір. Не можна книгу брати брудними руками. Не читай книгу під час їжі. Коли перегортаєш сторінку, не можна слинити пальці, бо від цього псується папір, а ще це не гігієнічно. Щоб із книжки не випадали листочки, не перегинай її. Бережи книгу від води й сонячного світла – вони шкодять книзі. Під час читання не загинай кутики аркушів, а користуйся закладкою. Якщо виконаєте усі накази книги, ви довго будете дружити з нею.

Слайд 21

Я, вступаючи в ряди читачів, урочисто обіцяю: - Поважати книгу. Виконувати всі правила користування книгою. Не рвати, не бруднити, не малювати її. Обіцяю! - Якщо якійсь книжці потрібна допомога, зробити все, щоб вона не хворіла. Обіцяю! - Намагатися завжди і в усьому бути схожими на героїв кращих книг. Обіцяю! - Бути активним читачем бібліотеки. Обіцяю! - Усе життя не розлучатися з дорогим другом – книгою. Обіцяю!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне