X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАТ Хлібозавод «Салтівський»

Завантажити презентацію

ПАТ Хлібозавод «Салтівський»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАТ Хлібозавод «Салтівський» Розробила практикантка ТОВ «Лат» Додаток 4

Слайд 2

ПАТ Хлібозавод «Салтівський» ПАТ Хлібозавод «Салтівський» - це одне з найбільших спеціалізованих підприємств по виробництву хлібобулочних, кондитерських та бараночних виробів в Харкові та Харківській області.

Слайд 3

Історія підприємства Підприємство засновано в 2001 році на базі хлібозаводу № 11, який був уведений в дію в 1995 році як спеціалізоване підприємство по виробництву хліба та хлібобулочних виробів із пшеничного борошна. В 2003 році до складу ПАТ Хлібозавод «Салтівський» увійшов хлібозавод № 3, який був заснований в 1932 році і спеціалізується по виробництву житніх сортів.

Слайд 4

Історія підприємства В 2006 році до складу ПАТ Хлібозавод «Салтівський» увійшов цех №8, який спеціалізується на виробництві кондитерських та бараночних виробів. На сьогодні нараховується більше 260 павільйонів та магазинів, що розміщуються у всіх районах міста. Більша частина торгових точок працює в цілодобовому режимі.

Слайд 5

Структура підприємства Структура підприємства включає основні виробничі цехи, допоміжні цехи та підрозділи: електроцех; механічна майстерня; транспортний цех; відділ контрольно-вимірювальних приладів та автоматики;

Слайд 6

Структура підприємства будівельний цех склади сировини та матеріалів; центральна виробничо-технологічна лабораторія з музеєм чистих культур,та виробничі лабораторії. Для забезпечення соціально-побутових потреб на підприємстві працюють лікар та зубопротезний кабінет, кімнати приймання їжі, душові та зимовий сад.

Слайд 7

Історія підприємства За перші два роки роботи продуктивність підприємства зросла до 70 тонн на добу, були відновлені наявні печі, встановлено нове устаткування, що забезпечує високу продуктивність і високу якість виробів. Внаслідок приєднання в 2003 році цеху, що спеціалізується на виробництві хліба з житньо-пшеничного борошна, середня продуктивність підприємства зросла до 120 т.

Слайд 8

Історія підприємства На сьогоднішній день продуктивність підприємства досягла 160 тонн на добу, але це не межа, тому що потужності заводу дозволяють збільшити випуск продукції до 350 тонн.

Слайд 9

Історія підприємства На даний час ПАТ Хлібозавод «Салтівський» - одне з лідируючих в харківському хлібопеченні і входить до групи найбільших підприємств у Східному регіоні України за обсягами виробництва. Політика підприємства спрямована на збільшення асортименту, збільшення обсягів реалізації шляхом завоювання нових сегментів на ринку хлібобулочних та кондитерських виробів.

Слайд 10

Історія підприємства Починав хлібозавод з 8 найменувань продукції, на сьогоднішній день асортимент хлібобулочних виробів налічує більше 80 найменувань, кондитерських - більше 60 найменувань і близько 10 найменувань бараночних виробів.

Слайд 11

Улюблена продукція

Слайд 12

Контроль за якістю Якість продукції контролює акредитована лабораторія, постійно працює на заводі. Система контролю якості працює на рівні світових стандартів, головний принцип якої - попереджати помилки, а не виявляти їх на стадії контролю готової продукції. Таким чином, контроль якості проводиться ще на етапі відбору продуктів, необхідних для випічки кращих і смачних хлібобулочних, кондитерських і бараночних виробів.

Слайд 13

30 січня 2009 року на ПАТ Хлібозавод «Салтівський» була впроваджена Міжнародна система безпеки харчових продуктів - НАССР, яка є не тільки гарантією збереження здоров'я споживачів, але і перепусткою для вітчизняних товаровиробників на європейський ринок.

Слайд 14

Охорона природи ПАТ Хлібозавод "Салтівський" приділяє велику увагу охороні навколишнього середовища та забезпечує управління виробничими процесами так, щоб забезпечити захист навколишнього середовища, здоров'я і охорону праці власних працівників, а також безпеки населення міста і області шляхом повного дотримання норм і вимог законодавчих нормативних актів.

Слайд 15

Доставка продукції Для зручності споживачів в місті Харків діє фірмова торгівельна мережа. Продукція хлібозаводу «Салтівський» завжди з'являється в потрібний час і в потрібному місці. У підприємства є свій автопарк, машини якого забезпечують своєчасну доставку продукції в торгові точки.

Слайд 16

Колектив Злагоджену роботу підприємства забезпечує дружний колектив. На хлібозаводі «Салтівський» трудиться 2300 чоловік, всі вони забезпечені повним соціальним пакетом. Колектив молодий, але на підприємстві вже сформувалися цілі сімейні династії, і майстри збережуть вікові традиції і передадуть їх своїм дітям і онукам.

Слайд 17

Модернізація виробництва З метою збільшення гнучкості виробництва, реконструйовано відділення для приготування тесту заквасок, відділення холодильних машин і компресорів. Багато удосконалень введено в пічному відділенні. На підприємстві введено друге автономне джерело водозабезпечення. Введена установка фільтрації, що сильно поліпшило якість води, яка подається на виробництво.

Слайд 18

Модернізація виробництва Вироблена реконструкція існуючих електричних систем. Тепер дані цієї системи виводяться і обробляються комп'ютером. При цьому економія електроенергії складає приблизно 20%. Упроваджені новітні системи гарячої води і пари.

Слайд 19

Сильні сторони Активна роль маркетингу (гнучка цінова політика, система знижок, слідкування за діями конкурентів, реагування на зміни запитів споживачів, пошук каналів збуту продукції, засобів стимулювання продажу - реклама на радіо, преса); Продукція конкурентоспроможна, займає перші місця за якісними і кількісними показниками, користується високим попитом серед споживачів у Харкові і харківській області;

Слайд 20

Сильні сторони Велика кількість найменувань хлібо-булочної продукції на будь-який смак; Широка збутова мережа по всій території харківської області у вигляді філіалів і дистриб’юторів; Висока якість продукції, що випускається та її відповідність міжнародним стандартам якості.

Слайд 21

Слабкі сторони ПАТ Хлібозавод «Салтівський» є лідером лише у харківському регіоні; Постійно з`являються нові конкуренти у вигляді приватних пекарень, неможливість миттєво випускати продукцію у відповідь на товари конкурентів; Значна залежність від постачальників.

Слайд 22

Нагороди Продукція Хлібозаводу «Салтівський» - одна з кращих в Україні, беручи постійну участь у різних виставках продуктів харчування, підприємство отримує високу оцінку якості своєї продукції. Високий рівень якості продукції підтверджено нагородами та знаком "Вища проба".

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Отже, можна сказати, що: ПАТ Хлібозавод «Салтівський» - це одне з найбільших спеціалізованих підприємств в сфері хлібопечення в Харкові та області. Якість продукції заводу не підлягає сумніву та підтверджена багатьма нагородами. На підприємстві вводяться інновації, що допомагає поліпшити виробництво та збільшити його обсяги.

Слайд 30

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне