X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 2 КЛАС

Завантажити презентацію

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 2 КЛАС

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 2 КЛАС СВІЧКАР В.І. ДЕРГАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3

Слайд 2

ПРИВІТАННЯ Новий день над землею встав Починає країна роботу, Ти не встиг, прогуляв, проспав - Запиши свої марні турботи. Менше хліба народить земля, Менше буде вугілля і гравію! Біль країни – турбота твоя А це складна біографія.

Слайд 3

Десь, колись, в якійсь квартирі, Проживали дві сестрички – Добра та Шкідлива звички. Друзів в них було доволі: У дворі, в будинку, в школі. Друзів їхніх пригадайте, Хто є хто – упізнавайте.

Слайд 4

ГРА « КОРИСНО-ШКІДЛИВО» ВИПІШІТЬ НОМЕРИ КОРИСНИХ ЗВИЧОК 1 4 3 2 5 6 7 8

Слайд 5

ВІДГАДАЙТЕ ЗАГАДКУ ЯКА ЦЕ ЗВИЧКА? Жовті зуби, кашель мучить, Димом тхне та руки трусить, Всі кишені з цигарками. Відгадайте, хто тут з нами?

Слайд 6

ЛЕГЕНДА ПРО ТЮТЮН Чортове зілля Летів якось чорт. Та кудись задивився Й на вербу суху животом настромився. І здох. Може, правда, а може брехня – Посипалася з чорта того порохня. Ішли мужики. Порохню найшли: Вони недалечко там поле орали. Кишені діряві були, як на зло, Тож, чортове зілля повсюди зійшло. Понюхали – листя духмяним здалося. Комусь до смаку воно дуже прийшлося. «Ти ба!» - мовив хтось, і від цього «ти ба» З´явилася назва у зілля – ТАБАК. Багато з тих пір табаку розвелося. Пізніше курити його повелося. А хтось, кажуть, сплюнув і вигукнув: «Тю!» З’явилась у зілля ще й назва «ТЮТЮН».

Слайд 7

СКЛАДІТЬ РОЗСИПАНКУ ПОСІЄШ ВЧИНОК ПОСІЄШ ЗВИЧКУ ПОЖНЕШ ЗВИЧКУ ПОЖНЕШ ХАРАКТЕР ПОСІЄШ ХАРАКТЕР ПОЖНЕШ ДОЛЮ

Слайд 8

ЗДОРОВ´Я АЛКОГОЛЬ І

Слайд 9

ВІДГАДАЙТЕ ЗАГАДКУ Знову гість йде на поріг, Лиш прийшов ¬– відразу ж ліг. Знають і дорослі, й діти, Що не все корисно пити. В житті погану грає роль Здоров’я ворог – АЛКОГОЛЬ.

Слайд 10

АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ ЧИ ПРАВИЛЬНЕ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ХЛОПЧИК, ЩО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ?

Слайд 11

ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ?

Слайд 12

ПОДОРОЖ НА ПЛАНЕТУ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК ЯКІ ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ ВИ ЗАПАМ´ЯТАЛИ? ДАЙТЕ ЇМ ХАРАКТЕРИСТИКУ

Слайд 13

ВІДГАДАЙТЕ ЗАГАДКУ Знову гість йде на поріг, Лиш прийшов ¬– відразу ж ліг. Знають і дорослі, й діти, Що не все корисно пити. В житті погану грає роль Здоров’я ворог –

Слайд 14

ПОМІРКУЙТЕ! ЯКУ ШКОДУ ПРИНОСИТЬ АЛКОГОЛЬ ЛЮДИНІ? ЯКІ ОРГАНИ СТРАЖДАЮТЬ?

Слайд 15

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 108 ЯК НАЗИВАЮТЬ АЛКОГОЛЬ З ДАВНІХ ЧАСІВ? ЧОМУ? ЩО ЗАБИРАЄ АЛКОГОЛЬ У ЛЮДИНИ? ЯКІ ОРГАНИ СТРАЖДАЮТЬ ВІД АЛКОГОЛЮ? ЯКІ ПОРУШЕННЯ Є У П´ЯНИЦЬ? ДЛЯ КОГО ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНИЙ АЛКОГОЛЬ?

Слайд 16

РОБОТА З РЕКЛАМОЮ ДО ЧОГО ЗАКЛИКАЄ РЕКЛАМА? ЧОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ НАДЗВИЧАЙНО НЕБЕЗПЕЧНИМ Є ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ?

Слайд 17

РОБОТА В ПАРАХ СКЛАДІТЬ СВІЙ ТЕКСТ АНТИАЛКОГОЛЬНОЇ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

Слайд 18

ПАМ´ЯТАЙТЕ Сил не має він стояти – Любить дуже випивати. Алкоголь – зелений змій, Побороть його зумій!

Слайд 19

ПАМ´ЯТАЙТЕ Молодість, здоров'я губить – Змій зелений його любить. З ним нам краще і не знатись! Сором, друже, напиватись!

Слайд 20

СТОП-ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ “Стоп!” – Ми грізно змію скажем, Про життя йому розкажем, Про здоров'я й гарні справи. Ми знайдем йому управу, Будем жити і трудитись, Без горілки веселитись.

Слайд 21

ПІСНЯ « ПОСМІШКА» Нас рекламой с толку сбить нельзя . Рекламируют , что нужно и не нужно . Что же выбрать , милые друзья ? «Только лучшее»- ответим мы вам дружно . П р и п е в : И тогда наверняка скажем вредному «пока» Мы здоровыми хотим служить Отчизне . И на целый белый свет алкоголю скажем «нет» ! Голосуем за здоровый образ жизни . Быть рекламе только для добра – Что полезно, рекламируйте нам , люди! Понимает наша детвора - О здоровье мы теперь не позабудем !

Слайд 22

Ангеле Божий, охоронителю мій, Завжди на сторожі, біля мене стій, Від зла людського в час лихий укрий, Кожної днини, кожної миті, Будь охороною тіла й душі. МОЛИТВА

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне