X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Натовп"

Завантажити презентацію

"Натовп"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Натовп. Правила поведінки у натовпі Даниленко Альона

Слайд 2

Що таке натовп?

Слайд 3

Натовп — тимчасове і неорганізоване зібрання людей, які перебувають у безпосередній фізичній близькості і мають спільний об'єкт зацікавлення. Натовп

Слайд 4

Натовп на вулиці Натовп у метро Натовп на концерті

Слайд 5

Правила поведінки у натовпі

Слайд 6

1 Заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місця передбачуваного скупчення людей. Це у ваших інтересах. При цьому не залишайте без уваги паркани, сходи, двори, вікна, запасні виходи і маршрути.

Слайд 7

2 Займіться власною зовнішністю. Волосся зберіть у «хвіст», заховайте під хустку. Позбавтесь від речей, які заважають вашим рухам,— перш за все від окулярів, краваток. Не беріть в кишені важкі гострі речі, випуклі предмети від яких можна отримати поранення. Фотоапарат, відеокамера, парасолька теж можуть бути смертельно небезпечними у некерованому натовпі. В екстремальній ситуації небезпечна навіть авторучка або гребінець у нагрудній кишені. Застебніть блискавки і ґудзики на одязі, закрийте усі кишені, вільні краї шнурків заправте в черевики. Не одягайте довгий одяг та шарфи.

Слайд 8

3 Не можна стояти біля стін, металевих парканів, вітрин, до яких можуть притиснути.

Слайд 9

4 Рухайтесь повільно, разом з основним потоком. Розрахуйте, куди прямує натовп. Ваше завдання: обдумати шляхи відступу і, побачивши їх, виринути із натовпу не раніше і не пізніше. Порятунок у тому, щоб піти дворами або під’їздами.

Слайд 10

5 Рухайтесь тримаючи руки зігнутими в ліктях і притискаючи їх до тіла. Якщо з Вами група людей, можна спробувати рухатись «клином».

Слайд 11

6 Перетинати натовп потрібно по діагоналі або дотичній. Ні в якому разі не йдіть проти натовпу.

Слайд 12

7 Не дивіться в очі людям у натовпі, щоб не викликати агресію, погляд повинен бути спрямований трохи нижче особи з включенням так званого периферійного зору.

Слайд 13

8 Якщо Ви впали, то забудьте про цілісність одягу, сумки. Захистіть руками голову, зігніть ноги і підтягніть до живота, підіймайтеся швидко по ходу натовпу.

Слайд 14

9 Не привертайте до себе уваги висловлюваннями політичних, релігійних та інших симпатій, ставлення до цих подій, не наближайтеся до груп осіб, які поводяться агресивно.

Слайд 15

10 Не допускайте відвідування дітьми місць скупчення людей.

Слайд 16

Ставтесь до цих порад уважно, та при нагоді використовуйте, адже від цього залежить Ваше здоров’я, а іноді, навіть життя. Бережіть себе!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне