X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мерлін Монро"

Завантажити презентацію

"Мерлін Монро"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Легенда світового кіно Мерилін Монро народилася в США 1 червня 1926 року. Її справжнє ім'я — Норма Джин Бейкер. Практично відразу ж після народження дівчинка потрапила до прийомної сім'ї.

Слайд 3

У 16 років майбутня зірка Мерилін Монро вийшла заміж, закинувши навчання в школі. Але через 2 роки її чоловік пішов на флот, а сама Мерилін Монро пішла працювати на авіазавод. Це поклало кінець її першому шлюбу.

Слайд 4

У 18 років Мерилін Монро зайнялася модельною справою і отримала свій перший гонорар за фотозйомку. Свій контракт з кіностудією вона вже підписала з ім'ям Мерилін Монро. Зірковий статус вона отримала після ролей у фільмах «Ніагара» та «Джентльмени надають перевагу блондинкам».

Слайд 5

Слайд 6

У 1951 році Мерилін Монро познайомилася з Джоном Кеннеді. За чутками, у них був роман.

Слайд 7

Другий шлюб Мерилін Монро був оформлений у 1954 році. Вона стала дружиною відомого американського бейсболіста. 

Слайд 8

У 1956 році Мерилін втретє вийшла заміж — за драматурга Артура Міллера. З ним вона прожила 4,5 роки, що є своєрідним особистим рекордом для Мерилін.

Слайд 9

Мерилін Монро, будучи символом епохи і об'єктом захоплення мільйонів людей, померла від передозування снодійними речовинами. Смерть настала 5 серпня 1962 року. Їй було всього 36 років.

Слайд 10

Слайд 11

Цікаві факти з життя

Слайд 12

Мерилін Монро удостоєна зірки на голлівудській «Алеї слави».     

Слайд 13

Мерилін Монро і Радж Капур стали першими кіноакторами, розділили премію «Золотий глобус» у 1960 році.    

Слайд 14

 Пісні Леді Гага «Government Hooker», Blue System «The Wind Cries (Who Killed Norma Jean)» Марка Ешлі «Marilyn's Dream» Елтона Джона - «Candle in the Wind" (1973) присвячені Мерилін Монро     

Слайд 15

Мерилін Монро вимовила всесвітньо відомі фрази «Не хвилюватися, а хвилювати», «Я люблю красивих чоловіків! Але серед нас їх дуже мало ... Ви можете назвати ім'я красивого чоловіка? Радж Капур, Кларк Гейбл, Лоуренс Олів'є і все, мабуть!»,«Дайте дівчині пару туфель на шпильках і вона завоює весь світ! »   

Слайд 16

  Мерилін Монро входить в число найбільш відомих шульг. Навіть на сайті BBC її ім'я в числі знаменитих людей, які писали лівою рукою. Але на фотографіях чітко видно, що актриса пише і фарбується правою рукою.

Слайд 17

 Фотографія Мерилін Монро була на обкладинці першого номера журналу «Playboy».

Слайд 18

 Всупереч поширеним чуткам, немає ніяких фізичних доказів того, що у Мерилін був любовний зв'язок з Робертом Кеннеді. Цілком можливо, що вони були просто друзями.

Слайд 19

В останній день зйомок актор фільму «Неприкаяні» Кларк Гейбл заявив: «Господи Ісусе! Я щасливий, що цей фільм нарешті ДЗСН. Монро довела мене до серцевого нападу». На наступний день Кларк Гейбл отримав інфаркт міокарда і через 11 днів помер.

Слайд 20

Актриса зробила декілька пластичних операцій. Хірурги виправили її ніс, змінили форму підборіддя й вирішили проблему з волоссям, які росли трикутним виступом на лобі.

Слайд 21

 Існує широко поширений міф, що Монро підпилювала каблук на одній з туфель на півсантиметра, щоб домогтися своєї знаменитої вихляючою ходи, як у фільмі «В джазі тільки дівчата». Насправді вона цього не робила, а такої ходи вона домоглася під час зйомок у фільмі «Ніагара».

Слайд 22

«Я згодна жити в світі, яким правлять чоловіки, до тих пір, поки можу бути в цьому світі жінкою» — Мерилін Монро

Слайд 23

«У жінок є тільки дві зброї: туш для вій та сльози. Але ми не можемо їх використовувати одночасно» — Мерилін Монро

Слайд 24

«Мрія мільйонів не може належати одному» — Мерилін Монро

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне