Менса
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Менса (лат. стіл) - найбільша і найвідоміша організація для людей з високим коефіцієнтом інтелекту. Це некомерційна організація, відкрита для усіх, хто здав стандартизовані тести IQ краще, ніж 98 % населення. Організація має національні групи в 50 країнах світу, а кількість членів перевищує 100 тисяч людей з приблизно 100 країн.
Історія походження назви Спочатку назвою суспільства планувалося призначити Mens (лат. розум), але, щоб уникнути розбіжностей, суспільство було назване Менса (лат. стіл, гуляння). Мається на увазі ідея круглого столу, де раса, національність, політичні погляди і тому подібне не мають значення. На логотипі організації зображений квадратний стіл, так званий стіл Парсонс, у якого видно тільки три ніжки.
Історія створення MENSA INTERNATIONAL Роналд Берріл, австралійський барристер (адвокатське звання) і професор Ланцелот Ваер, англійський учений і адвокат, заснували Менсу в Англії в 1946 році. У них була ідея створення суспільства для розумних людей, з єдиною вимогою для вступу - високим IQ.
Основні цілі Mensa International визначати і розвивати розумові здібності з користю для людства; підтримувати дослідження в природі, особливостях і використанні інтелекту; забезпечувати інтелектуальне і соціальне оточення, стимулюючи розумову діяльність учасників товариства.
Структура організації Міжнародна Менса включає понад 110 тисяч членів в п'ятидесяти національних групах. Люди, які живуть в країнах, де є група, можуть приєднатися до неї, а ті, хто живе в країні, де організації ще немає, можуть приєднатися безпосередньо до Міжнародної Менси. Дві найбільші організації це американська Менса, в якій більше 56 тисяч членів і британська, в якій приблизно 25 500 членів. Великі групи розділяються на більш маленькі. Наприклад Менса США розділена на 134 місцевих групи, в найбільшій з яких більше 2000 членів, а в найменшій менше, ніж сто.
Які люди в Mensa? Менсаїти займають віковий діапазон від 4 до 94 років, але велика частина - між 20 і 49 роками (в Україні - від 12 до 56 років, середній вік - 21 рік). Освіта коливається від дошкільників до людей з численними докторськими мірами (в Україні 70 % - студенти). Є менсаїти небагаті, і є - мільйонери. Діапазон занять визначити неможливо. У Менса є як професори так і водії вантажівок, учені і пожежники, програмісти і фермери, художники, військові, музиканти, робітники поліцейські. Є знаменитості і чемпіони, але є багато людей, чиї імена ви ніколи не чули і навряд чи почуєте.
Відомі представники Mensa Мерилін вос Савант - жінка з найвищим у світі IQ Клів Сінклер— британский винахідник Джоді Фостер— американська акторка Гаррі Каспаров – російський шахіст, публіцист, політичний і громадський діяч Стівен Хокінг— британский астроном. Квентін Тарантіно— американський кінорежисер.
Argentina Greece New Zealand Australia Hong Kong Norway Austria Hungary Pakistan Belgium India Philippines Brazil International Poland Bulgaria Ireland Romania Canada Israel Serbia Channel Islands Italy Singapore China Japan Slovakia Colombia Korea Slovenia Croatia Luxembourg South Africa Czech Republic Macedonia Spain Denmark Malaysia Sweden Finland Mexico Switzerland France Montenegro Turkey Germany Netherlands The United Kingdom Greece New Zealand United States
Ukrainian Mensa За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Британського центру освіти 3-й поверх, вул. Ірининська, 5/24 Київ; 01034; Україна Тел. (+38) 044 279 0097; (+38) 044 279 0112 моб. (+38) 093 631 6377; (+38) 067 209 2761 E-mail: westua@live.com Адреса у Великій Британії: Regent House, 316 Beulah Hill, London SE19 3HF
Схожі презентації
Категорії