X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МакДональдс

Завантажити презентацію

МакДональдс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мак Дональдс місце роботи

Слайд 2

МакДональдз® в Україні Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

Слайд 3

Слайд 4

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз®. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® у країні. 14 лютого 2011 року у цьому ж закладі було відкрито перше в Україні МакКафе® – кав`ярню міського типу з широким асортиментом кави та десертів.

Слайд 5

Слайд 6

За понад 16 років існування МакДональдз® в Україні заклади компанії відвідали близько 810 млн гостей. Щодня МакДональдз® обслуговує приблизно 400 тисяч відвідувачів. Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз® та інфраструктури нашої держави компанією вже було вкладено понад 220 мільйонів доларів.

Слайд 7

Слайд 8

Цінності компанії МакДональдз® Потреби споживачів на першому місці Ми віддані нашим людям Ми віримо в Систему МакДональдз® Ми керуємо нашим бізнесом порядно Ми турбуємося про суспільство Ми ведемо наш бізнес прибутково Ми постійно прагнемо покращення

Слайд 9

Партнери Пріоритетним напрямком діяльності компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд.» є продовження плідної співпраці з існуючими і залучення нових українських партнерів та постачальників. Сьогодні українські підприємства виготовляють значну частину напівфабрикатів, які використовуються для приготування страв у закладах МакДональдз®.

Слайд 10

Слайд 11

Партнери Серед постачальників МакДональдз® – такі українські компанії, як «Білоцерківський молочний комбінат», «Слов’янський дім», «Чумак», «Еска Фуд Солюшнc», «Іст Болт Україна» та багато інших.

Слайд 12

Слайд 13

№1 у світі громадського харчування МакДональдз® є провідною світовою компанією в сфері громадського харчування. Щодня близько 70 мільйонів людей у 120 країнах відвідують більше 35 тисяч ресторанів нашої мережі. 80% ресторанів МакДональдз® по всьому світу належать і управляються незалежними командами менеджерів.

Слайд 14

МакДональдз® та суспільство «День Щастя» — благодійна акція, яку щороку проводить корпорація МакДональдз®.

Слайд 15

Слайд 16

Акція проводиться з 2002 року та охоплює понад 33 тис. закладів МакДональдз® в усьому світі. Під час акції люди з різних країн єднають свої зусилля, щоб допомогти дітям.

Слайд 17

Слайд 18

За роки проведення акції в Україні «День Щастя» зібрав вже майже 19 млн грн, які було спрямовано на допомогу більш ніж 50 дитячим медичним закладам у різних містах країни.

Слайд 19

Переваги роботи в МакДональдз® Місце, де стаєш професіоналом за покликанням Швидкий темп допомагає зростати Ти керуєш власним графіком самостійно Вимоглива команда завжди підтримає Правила додають впевненості

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне