X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Косплей"

Завантажити презентацію

"Косплей"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Косплей» Підготувала: учениця Малокобелячківської школи І-ІІІ ст Немирич Юлія

Слайд 2

Введення Є думка, що сучасний косплей зародився саме в Японії. У Японії подібний вид творчості фанатів сильно розвинений. У цій країні те, як люди одягаються, які у них зачіски та прикраси, завжди мало велике значення, починаючи з нарядів самураїв і знаті, закінчуючи сучасної шкільної уніформою.

Слайд 3

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО Косплей Косплей - це поєднання слів «костюм» і «гра». Всі пам'ятають себе в дитинстві вбиралася в карнавальний костюм Лисиці, Вовка, Снігуроньки і т.д. Японська фантазія в цій справі безмежна.     Люди, які займаються косплеєм, називаються косплеєри.

Слайд 4

Найпопулярнішими об'єктами для косплеєрів є Джей Рок, аніме, манга і відеоігри. У Японії існує безліч магазинів, що спеціалізуються на продажі костюмів і аксесуарів для косплея.

Слайд 5

Види косплея Косплей по якомусь АНИМЕ АБО манги ОРИГІНАЛЬНИЙ косплей фотокосплею J-ROCK косплей Косплей ЗАХІДНИХ фільмів і серіалів ВИКОРИСТАННЯ У косплей ЕЛЕМЕНТІВ РЕАЛЬНИХ КОСТЮМОВ і ІСНУЮЧОЇ МОДИ КРОССПЛЕЙ

Слайд 6

Висновок: Напрям "косплей" - багатогранний, має багато видів і проблем у створенні костюма, але не дивлячись на проблеми - досить захоплююче хобі.

Слайд 7

Міжнародний Косплей Відмінні риси японського косплея поширилися спочатку в інші азіатські країни, а звідти і по всьому світу, змішавшись з костюмованими показами на європейських і американських науково-фантастичних фестивалях. Це так само можна віднести і до аніме фестивалям.

Слайд 8

Косплей у Мексиці      У Мексиці косплей зазвичай можна побачити на фестивалях , присвячених аніме , науковій фантастиці або відео ігор. Іноді косплеєри організовують свої вечірки , тематичні або з вільною темою. Косплей в Австралії      Зазвичай австралійських косплеєрів можна зустріти у великих містах , службовців джерелом андеграундної культури . Показ костюмів не обмежується фестивалями , хоча для косплеєрів не є рідкісним перетинати всю Австралію , щоб дістатися туди , де проходитиме фестиваль наступного року . Косплей на Філіпінах      Косплей дуже швидко став популярним на Філіппінах , де косплей в основному проходить в рамках заходів , присвячених аніме , манзі , іграм і науковій фантастиці . Більшість фестивалів спонсорується , і тому вирують сильні суперечки про можливий вплив спонсорів на результати фестивалів. Косплей в південно -східній Азії Косплей популярний і в містах південно-східної Азії , де сильно наслідують японської культури (наприклад , Гонконг , Сінгапур і Тайвань ) .

Слайд 9

Висновок: Косплей в кожній країні має свої особливості.

Слайд 10

Косплей в Росії Косплеєм в Росії почали займатися з 1999 року. Через два роки відкрився перший російськомовний сайт, спочатку на ньому були представлені фотографії зарубіжного косплея, а трохи пізніше стали з'являтися перші творіння російських отаку. Нової якісної сходинкою розвитку косплея в Росії став аніме-фестиваль у Воронежі навесні 2002 року, де костюми вперше демонструвалися з відіграшем на сцені, і була проведена перша велика фотосесія. Тоді ж стало ясно, що і у нас можна робити яскравий і якісний косплей.

Слайд 11

КРАЩИЙ КОСБЕНД РОСІЇ - косбенд «R & R» Можна сказати, що творчий дует Ryoko & Rei почав існування з їх найпершої зустрічі в 2001 році.      Ця команда знаменита своїм ідеальним косплеєм і мюзиклами на аніме фестивалях. Найяскравішою подією в косбенде було в той час, коли в 2010 році організатори міжнародного аніме фестивалю в Мексиці запросили R & R в якості журі.

Слайд 12

Висновок: У Росії косплей досить-розвинена субкультура і російська косплей може вільно конкурувати з косплеєм інших країн на міжнародній арені, включаючи Японію.

Слайд 13

Інтерпретація косплеєм в сучасній моді По суті, косплеєм можна назвати все, що пов'язано з модою, оскільки те, що вийшло з моди, знову повернеться, але в новій інтерпретації. Ті ж самі аристократичні костюми, що нагадують напрям «Готична Лоліта», вже увійшли в моду.      Коли цей напрямок увійшло в моду знову? Багато рок-групи (наприклад: Malice Mizer, The Cure, Bauhaus) на сцену виходять в костюмах, що нагадують XI - XII століття. Хтось став наслідувати їх, а хтось намагався пошити одяг, в точності як у їхніх кумирів.

Слайд 14

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЯПОНСЬКОГО І РОСІЙСЬКОГО КОСПЛЕЯ 1) Косплей в Японії дуже популярний, оскільки , насамперед Японія - батьківщина косплея , навіть якщо ти вийдеш на вулицю з рожевими волоссям і в шаленому костюмі , на тебе не будуть тикати пальцем і засмеівать , ну якщо тільки приїжджі. Чому в Росії не так ? Просто в Росії -сірий народ , по суті , ми ніколи ні від кого не хотіли відрізнятися , а якщо раптом ти пофарбував волосся в червоний - ти відразу не такий. 2) У Японії існує величезна кількість виробників , який випускають костюми , перуки та аксесуари для косплея за низькою ціною. У нашій Федерації теж є магазини , які спеціалізуються на цьому , але ціна на один костюм перевищує 10.000 рублів. 3 ) У країні висхідного сонця в основному купують вже готові костюми , а росіяни навпаки - намагаються зробити все самим , це цінується набагато більше , ніж покупної

Слайд 15

Завершення У процесі дослідження теми «Косплей і його інтерпритація в сучасній моді» я прийшла до наступних висновків: Інтерес до аніме і до косплею переживає справжній сплеск Косплей тепер можна зустріти і в звичайному житті Велика міжнародна індустрія моди пішла недалеко від косплея. Косплеєрів по всьому світу стає все більше і більше, комусь Косплей став навіть сенсом життя Косплей - це засіб для реалізації своїх мрій і засіб для заробітку.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне