X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Клони

Завантажити презентацію

Клони

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Клонування — це метод розмноження статевороздільних істот (тварин та людей), за допомогою якого у безстатевий спосіб можна отримати новий організм, який буде генетично ідентичним до організму, який мається на меті клонувати.

Слайд 3

Існують два різні шляхи, за допомогою яких можна досягнути клонування: Перенесення ядра клітини суб'єкта, якого хочуть клонувати (дублювати). Розщеплення ембріонів, тобто штучне проведення природного процесу формування ідентичних близнюків (або монозигот), який полягає у мікрохірургічному поділі ембріональних клітин на перших стадіях їхнього розвитку (до 14 днів після запліднення) на два або більше ідентичних ембріонів.

Слайд 4

Слайд 5

Проти клонування людини 1) клонування порушує людську гідність, зводить людське життя до рівня «біологічного матеріалу»; 2) воно відділяє сферу дітородження (прокреації) від правди вого людського контексту подружнього акту; 3) засвідчує брак поваги для людських ембріонів, які будуть знищені, щоб успішно могла відбутися репродукція цього типу (так, при клонуванні вівці Доллі було здійснено 277 спроб, 8 з них доведено до ембріональної стадії, в результаті чого народилася тільки одна вівця); 4) клонування — це радикальна маніпуляція розмноженням людини, при якій порушуються особові відносини між батьками та дітьми, що може призвести до зникнення поняття сім'ї та сімей них стосунків;  

Слайд 6

Проти клонування людини 5) клонування є недопустимим з огляду на гідність клоно ваної особи. Кожна людина має право на свою унікальність та неповторність. Її тіло та генотип також є інтегральним елементом гідности й унікальности, тоді як клонована істота — це завжди «копія» когось іншого, що може призвести до втрати власної ідентичности, до відчуття меншовартости; 6) клонування породжує небезпеку суспільної маніпуляції в евгенічному напрямку, вибору «генетично кращих» людей; 7) створення «клонів» живих осіб виключно як джерела для трансплантації органів є зведенням людини до рівня предмету вжитку, що цілковито недопустимо з точки зору християнського персоналізму

Слайд 7

ЗА клонування людини Клонування може підвищити шанси на батьківство для чоловіків з аномально низьким виробленням власних сперматозоїдів. Клонування може збільшить шанси на успішне запліднення й народження здорової дитини.

Слайд 8

Біотехнологія як загострила вже існуючі проблеми, зв'язані з добробутом тварин, так і породила нові, з'єднуючи гени, що ніколи не могли б з'єднатися природним шляхом.

Слайд 9

Страждання тварин і наслідки їх в проведених біотехнологічних дослідженнях - предмет, якому дотепер не приділяли належну увагу в розмірковуваннях про біоетику.

Слайд 10

ВИСНОВКИ Наступив час зупинитися, відступити і добре задуматися про наше відношення до інших видів живих істот. Вчені не вправі ховатися за твердженням "наука нейтральна"; вся історія 20-го століття розвіяла цей міф без останку. Вчений зобов'язаний брати на себе моральну відповідальність за долю тварин, які опинилися в його безроздільній владі.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне