X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гуцульські Ромео та Джульєтта"

Завантажити презентацію

"Гуцульські Ромео та Джульєтта"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гуцульські Ромео та Джульєтта Любов — це щастя і трагедія, радість і журба, надія і відчай.

Слайд 2

Література має у своїй скарбниці багато історій трагічного кохання, багато закоханих героїв, мрії яких так і не здійснилися. Трістан та Ізольда, Ромео та Джульєтта, Паоло та Франческа, Іван та Марічка і ще багато-багато закоханих, яких розлучила чи доля, чи злість та ненависть інших людей.

Слайд 3

Твір Коцюбинського «Тіні забутих предків» тісно перегукується з Шекспірівським «Ромео та Джульєтта»

Слайд 4

Палійчуки та Гутенюки — це дві ворожі родини, які схожі на родини Монтеккі й Капулетті. У во-рогуючих родах є діти, які кохають одне одного, — це Іван і Марічка. У Шекспіра — Ромео і Джульєтта.

Слайд 5

Кохання Івана та Марічки розцвітає не за стінами середньовічних замків, а як дика квітка у полонині, серед незайманої природи та різних духів, що за повір'ями існують поряд з людиною. Воно більш живе, хоч і казкове. І причини загибелі карпатських Ромео і Джульєтти інші, ніж у Шекспіра.

Слайд 6

Образи Івана і Марічки трагічніші за шекспірівських Ромео та Джульетту. Веронські коханці гинуть випадково, а гуцульські юнак та дівчина приречені долею, бо їх кохання надто повне, самодостатнє, воно більше за життя. Розлучає їх та сама казка, що звела: Марічку зносить ріка, а Івана занапастила Нявка, що прийняла образ Марічки.

Слайд 7

Пісня любові гуцульських Ромео і Джульєти дійшла до нас, як доходить поезія Сафо, музика Паганіні, полотна Леонардо да Вінчі

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне