X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
День проліска

Завантажити презентацію

День проліска

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

День проліска 19 квітня Підготувала вчитель початкових класів Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Артемівської міської ради Донецької області Петриченко Ольга Вікторівна

Слайд 2

... Пробирається ведмідь Крізь лісовий сушняк. Стали птиці пісні співати, І розцвів підсніжник! С.Я. Маршак, казка «Дванадцять місяців»

Слайд 3

Щорічно 19 квітня у багатьох країнах світу відзначається традиційне красиве весняне свято — День проліска (The Day of Snowdrop). Свою історію свято веде з Англії, де було засновано в 1984 році. Взагалі в світі, в залежності від кліматичної зони, проліски зацвітають від січня до квітня. А оскільки у Великобританії їх цвітіння припадає на середину квітня, то і дане свято було приурочено до цього періоду — початку весни і теплих сонячних днів, а сьогодні став любимим і популярним і в інших країнах.

Слайд 4

Проліски — це перші квіти, які з'являються після зимових холодів і відповідно символізують початок весни, перемогу тепла над холодом і дарують надію на краще. Натисніть на малюнок – відео про першоцвіти.

Слайд 5

Сам по собі факт, що під снігом ховається це прекрасне весняне творіння природи, вже робить образ проліска повним загадок і таємниць. І тому цілком закономірно, що він часто ставав героєм різних легенд і казок. На Русі існувала легенда, що одного разу Зима-стара зі своїми супутниками Холоднечею та Вітром вирішила не пускати на землю Весну. Всі квіти злякалися її загроз, крім проліска, який випрямив свою стеблинку і зміг вибратися з під сніжного покривала. Побачило Сонце його пелюстки і зігріло землю теплом, відкривши дорогу Весні … Натисніть на малюнок – аудіоказка «Пролісок»

Слайд 6

Проте, на жаль, сьогодні першоцвіти становляться жертвою саме «любові людської». Ці квіти прекрасні, але тільки в природі, адже зірвані квіти «живуть» лише кілька днів. А з вини людей, які варварськи «збирають» проліски, їх на Землі з кожним роком стає все менше і менше. Ще не так давно вони росли в багатьох країнах, але квітучі рослини піддавалися масовому знищенню на букети, а їх цибулини хижацьки викопувалися.

Слайд 7

Тому в цей час більшість видів пролісків занесено до Червоної Книги як зникаючий вид, збирати їх не можна. Екологи виступають за посилення заходів по відношенню до «збирачів» пролісків, закликають всіх ставитися до цих квітів обережно і дбайливо і, навіть, напередодні весняних свят не дарувати їх жінкам.

Слайд 8

Але кожен рік з настанням весни в містах знову з'являються торгівці пролісків і не тільки тих, які вирощені в тепличних умовах. Якщо вам захочеться купити букетик цих красивих квітів, згадайте, що, купуючи їх, ви підштовхуєте браконьєрів до ще більш масштабного збору в наступні роки. Відмовтеся від цього маленького задоволення, допомагаючи тим самим зберегти живу природу. Щоб і у наших нащадків була можливість побачити це диво природи в живу, а не тільки дізнатися про нього з казок і легенд. Натисніть на фото – відео «Збережи першоцвіти»

Слайд 9

Ось про що нагадує сьогоднішнє свято День проліска.

Слайд 10

http://vnukova.romny.info/paint/2/187s.jpg http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/5/84/647/84647160_0_b97f_fe872b93_XL.jpg http://www.vashsad.ua/downloads/image/00000/Scilla_bifolia.jpg http://i049.radikal.ru/1009/0d/ae672f11aafd.jpg http://funkyimg.com/u2/1392/716/574948image23170196.jpg http://youtu.be/8nFXo-9SNHY http://im3-tub-ua.yandex.net/i?id=565787232-39-72&n=21 http://static.diary.ru/userdir/3/7/2/1/372165/29480231gif Електронні ресурси http://youtu.be/s9_ejozt8qk http://img126.imageshack.us/img126/5784/kardelen36oy.jpg http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/7/96/270/96270673_cvetuy_zimuy11.jpg

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне