X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Давні і сучасні технології книгодрукування. Дрібний ремонт книг

Завантажити презентацію

Давні і сучасні технології книгодрукування. Дрібний ремонт книг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Давні і сучасні технології книгодрукування. Дрібний ремонт книг.» 4 клас Учитель початкових класів ЗОШ № 20 м.Маріуполя Дунець.І.В.

Слайд 2

Загадка Завжди можу стати у пригоді, Моїх вам порад не злічити. І кажуть про мене в народі: «Мовчить, а сто дурнів навчить».

Слайд 3

Афоризми про книгу "Люди перестають мислити, коли перестають читати"Д.Дідро "Завдання книг - полегшити, прискорити пізнання життя, а не замінити його" Я.Корчак Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги" К.Паустовський "Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу« Г.Лейбніц "Дім, в якому немає книг, подібний до тіла, позбутого душі« Цицерон

Слайд 4

Попрацюй в парі:поясни прислів‘я Книги - ключ до знань. Золото добувають із землі, а знання – з книжок. З ручаїв – ріки, з книжок – знання. Хліб наснажує тіло, книга – розум. Книга – міст у світ знань. Розум без книги, що птах без крил. З книгою подружишся, розуму наберешся. Книга для розуму, що теплий дощик для посіву.

Слайд 5

Перші книги з каменю та берести

Слайд 6

Книги з пергаменту

Слайд 7

Перші книжки-Октоіх і Часослов виготовив Швайпольт Фіоль

Слайд 8

Перший друкарський станок

Слайд 9

Батько українського друкарства-Іван Федоров

Слайд 10

Перші книги І. Федорова « Апостол», «Буквар»

Слайд 11

Пам‘ятники першодрукареві І.Федорову

Слайд 12

З 20-х років XVII ст. найбільшим центром книгодрукування в Україні стає Києво-Печерська лавра

Слайд 13

Книги-знаменитості

Слайд 14

Сучасні друкарні

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Що виготовляють сучасні друкарні: буклети, книги, календарі, рекламні листівки

Слайд 19

Поради щодо збереження підручників 1. Усі підручники слід утримувати в охайному стані. 2. Треба тримати підручники в окремій обкладинці, або обгорнути папером, виготовити куточки. 3. Не можна загинати аркуші, обов'язково треба користуватися закладкою. 4. Не можна в книгу класти об'ємні предмети (ручки, олівці тощо). 5. Перш ніж узяти до рук підручник, слід вимити руки. Підготувавши урок, книгу ставлять на полицю чи кладуть у портфель. 6. На сторінках підручників робити помітки ручкою або олівцем забороняється. 7. Поводься з підручником так, щоб не було соромно передавати його твоїм молодшим товаришам.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне