X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
A.I.M

Завантажити презентацію

A.I.M

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

A.I.M. Advanced Idea Mechanics

Слайд 2

A.I.M. (Розширений Idea механіка) це вигаданий терористична організація в Marvel Comics Всесвіту. Організація вперше з'явився в Strange Tales # 146 (липень 1966) і був створений Стеном Лі та Джеком Кірбі.

Слайд 3

Історія публікацій Організація, яка стане відома як МВС спочатку був відомий як Них, і вперше згадується в Strange Tales # 142 (березень 1966).

Слайд 4

P.H. Їх вперше зображений на Казки саспенсу № 78 (червень 1966). Незабаром після цього, організація буде змінити свою назву на AIM, який вперше з'явився в Strange Tales # 146 (липень 1966). A.I.M soldier

Слайд 5

Організація організації A.I.M. є організацією, блискучих учених і їх наймитів, присвячена придбання влади і повалення всіх світових урядів технологічними засобами.

Слайд 6

AIM є в усьому світі, у тому числі різних підставних організацій, таких як Тарго Corporation, міжнародної інтеграції і управління даними, і Cadenza Industries.

Слайд 7

A.I.M. також працює в деяких інших фронтах, включаючи Кеніг і Стрей, Pacific Vista, лабораторій і Omnitech.

Слайд 8

A.I.M. мала кількість баз операцій, в тому числі атомна субмарина мобільного в Атлантичному океані; бази в Бронксі, Нью-Йорку; Чорний Меса, штат Колорадо; Західний Колдуелл, Нью-Джерсі; Азії, Канади, Європи, Гаїті, Індія, Судан та Бока Caliente (також відомий як мета острів), острів Республіки в Карибському басейні.

Слайд 9

Витоки МВС, почалося в кінці другої світової війни з Барон Вольфганг фон Strucker створення своїх підривної організацією Гідра.

Слайд 10

Під кодовою назвою з них він створив дві гілки Гідра під назвою Advanced ідея механіки і секрет імперії.

Слайд 11

МВС з метою було розробити розширений Озброєння для Гідра. Вони були близькі до розвитку і досягнення ядерної зброї, коли Гідра була захоплена американськими і японськими військами. Хоча Гідра зазнали великих невдач, він вижив і виріс в секреті протягом наступних десятиліть.

Слайд 12

Членство Лідери Allesandro Brannex (Супер-Адаптоід) - андроїд і голова правління. Моніка Rappaccini – матері Carmilla чорний Верховний вченого та італійського національного. Джордж Tarleton (MODOK) — колишній МВС вчений і лідера партії МВС під рангу Верховний вченого.

Слайд 13

Superia Superia –міністер освіти;вища рада A.I.M Superia билася з Капітаном Америкою на обкладинці Капітан Америка (vol. 1) #392, art by Rom Lim and Danny Bulanadi.

Слайд 14

House of M У будинку М реальність мета повторно уявити як рух людини опору, привели до виступають проти вихід, правитель Австралії та його когорти Моніка Rappacini.

Слайд 15

Братство мутантів (когорт)

Слайд 16

Кінець Дякуємо за вашу увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне