X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Завантажити презентацію

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Слайд 2

На порозі тисячоліть настає момент, коли Ми за все відповідаєм, перегортаючи роки, Людина,яка покорила небо, дива техніки створюючи, Про здоров’я своє забуває.

Слайд 3

Всесві тній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. Червона стрічка — символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД

Слайд 4

С Н І Д индром абутого муно ефіциту В І Л ірус мунодефіциту юдини

Слайд 5

Потрапляючи в організм людини, він викликає смертельне інфекційне захворювання, називане прийнятим у міжнародній практиці терміном "ВІЛ-інфекція". Хвороба протікає довго, має кілька стадій, останню з яких з різноманітними клінічними проявами позначають терміном "синдром набутого імунодефіциту" (СНІД). Термін "синдром" позначає сукупність симптомів хвороби. Тому що в кожнім випадку ВІЛ/СНІДа відзначалася глибока поразка імунної системи, а саме її недостатність, у назву уключили визначення "імунний дефіцит".

Слайд 6

Шляхи передачі СНІДу: НІ • донорство • укус комах • рукопотискання МОЖЛИВО • глибокий поцілунок • переливання крові ТАК • використання неодноразових шприців (наркоманія) • вроджено (від матері до дитини) • через материнське молоко • статеві стосунки з ВІЛ інфікованим • співжиття з інфікованим

Слайд 7

через повітря; при розмові, кашлі і т. п.; при користуванні загальним посудом; через рукостискання; через поцілунок; через їжу; через предмети домашнього побуту; при купанні в басейні, душі; через спортивні предмети; через спілкування з домашніми тваринами; через укуси комах; при догляді за хворими. жодного випадку зараження Снідом не виникло при побутових контактах або при контактах на роботі.

Слайд 8

Речовини, в яких міститься ВІЛ: • Кров • Молоко матері • Піхвенні рідини • Сперма

Слайд 9

Чи можливо вбити збудника СНІДу? 50-70о спирт ДЕКІЛЬКА секунд Кипятіння Миттєво Попадання в шлунково - кишковий тракт Руйнується соляною кислотою и ферментами Температура 56о С 30 хвилин Дезинфікуючі засоби Миттєво Потрапляння на шкіру Через 20 хвилин

Слайд 10

Нав'язливий сухий кашель. Тривала, більше трьох місяців, лихоманка (підвищення температури) незрозумілого походження. Збільшення лімфовузлів (окрім пахових). Різке зниження ваги. Тривала діарея. Часті головні болі, слабкість, зниження пам'яті і працездатності. Запалення слизистої оболонки порожнини рота, білий наліт, язви. Нез'ясовне зниження зору і сліпота. Пітливість вночі.

Слайд 11

Щоденно в Україні ВІЛ-інфікується 48 осіб, діагноз СНІД ставлять 12 людям, а помирають від СНІДу – восьмеро.

Слайд 12

Статистика в Україні

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Хворіють люди всіх вікових груп, найчастіше – наркомани, проститутки віком 25- 45 років.

Слайд 16

Певну частину ВІЛ-інфікованих становлять підлітки віком від 15 до 17 років. Це переважно неповнолітні з послабленими родинними зв'язками та нерозвиненими життєвими навичками, “діти вулиці” та діти, що позбавлені батьківської опіки, утримуються в державних інтернатних закладах.

Слайд 17

Більшість цих підлітків є ін'єкційними споживачами наркотиків, частина отримала ВІЛ-інфекцію статевим шляхом. Серед ВІЛ-інфікованих підлітків 75% хлопчиків і 25% дівчаток. З них 65% мають 3–4-ту групу здоров'я. Майже половина з них перебуває у конфлікті з законом, 80% проживають у родинах, 75% яких є неблагополучними.

Слайд 18

Слайд 19

будем інформовані будем обачливі будем розбірливі будем чесними будем обережними не боятимемося лікарів

Слайд 20

СНІД не знищить життя на нашій планеті. Але твій внутрішній світ він може зруйнувати назавжди.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне