X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весна

Завантажити презентацію

Весна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Весна Розробила вчитель початкових класів Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Маценко Н.В.

Слайд 2

Слайд 3

Перші ознаки весни Сонце піднімається вище Дні стають довшими Температура повітря підвищується Розтає сніг На лісових галявинах з'являються перші весняні квіти На гілках дерев з'являються бруньки Прилітають з теплих країв птахи Прокидаються від зимового сну комахи, вужі, ведмеді, їжаки

Слайд 4

Ознаки весни Температура повітря підвищується Розтає сніг

Слайд 5

На гілках дерев з'являються бруньки

Слайд 6

На лісових галявинах з'являються перші весняні квіти

Слайд 7

Прилітають з теплих країв птахи

Слайд 8

Птахи – вісники весни

Слайд 9

Прислів'я та приказки про весну Весна багата водою. Весна багата на квіти, а хліба в осені позичає. Весна днем красна Проспиш весною — заплачеш зимою. Весна красна квітками, а осінь пирогами. Весна кличе в поле. Весна не зима – не на піч, а в поле збирайся. Весна – наша отець і мати: хто не посіє, не буде збирати. У весняну погоду і смутний веселим буває. У березні вже щука-риба може хвостом лід розбити. Березень у зими кожуха купив, а на третій день продав. Март усіх місяців варт.

Слайд 10

Прокидаються від зимового сну комахи, вужі, ведмеді, їжаки

Слайд 11

Веснянки Ой весна, весна , ти красна                                    Ой, весна, весна , ти красна, Що ж ти нам, весно, принесла?                                    Та принесла я вам літечко,                                    Щоб родилося житечко                                    Ще й червонії квіточки,                                    Щоб, квітчалися дівочки.                                    Пісеньки співали,                                    В решето складали,                                    Повісили решето на вербі;                                    Як налинули лебеді                                    Та звалили решето додолу, —                                    Час вам, дівчата, додому,                                    Мішайте свиням полову.                                    А ви, хлоп'ята, за нами,                                    Їжте полову з свинями,                                    А ви, дівчата, — калачі,                                    Щоб любили вас паничі.

Слайд 12

Народні прикмети Високо і швидко пливуть у небі хмари - на гарну погоду. Грак прилетів - через місяць зійде сніг. Де ластівка не літає, а в квітні додому прилітає. До першого грому земля не розмерзається. Довгі бурульки - на тривалу весну. Зійшов у березні сніжок - берися за плужок. Коли квітень з водою, то травень з травою. Побачив шпака у дворі - знай: весна на порі.    

Слайд 13

Загадки про весну Все у зелені довкола: Пасовища, ліс і поле. Мчать струмочки до ріки, Ліплять гнізда ластівки, І в сороки новина, - Облетіла всіх вона, Сповіщаючи: - …

Слайд 14

Відповідь: весна.

Слайд 15

Я пробуджую поля і заквітчую гаї. Прокидається земля, і співають солов’ї. Всяк на світі мене зна: я - ...

Слайд 16

Відповідь: весна.

Слайд 17

Весняні турботи дорослих

Слайд 18

Правила дотримання здоров'я навесні Не перегріватися (одяг має бути не таким теплим, як взимку) Не переохолоджувати організм (одяг має бути теплішим за літній) Зелень, яку вживаєте у їжу обов'язково мийте і ополіскуйте окропом.

Слайд 19

А.Костецький Все прокидається поволі Все прокидається поволі, зі сну зимового встає. Радіє гай, радіє поле, земля поталу воду п'є. Скресає і щезає крига, бурульки падают з дахів, і вітерець прозорокрилий додому підганя птахів. А в лісі на галяві теплій поміж ялинок запашних уперше спалахнув метелик - тендітний вогничок весни.    

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство