X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В О Д А

Завантажити презентацію

В О Д А

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В О Д А

Слайд 2

Ви чули про воду? Говорять, вона скрізь! У калюжі, в морі, в океані, У водопровідному крані.

Слайд 3

Як бурулька замерзає,

Слайд 4

В ліс туманом заповзає,

Слайд 5

Льодовиком в горах зветься,

Слайд 6

Стрічкою сріблястою в'ється.

Слайд 7

Ми звикли, що вода – Наша супутниця завжди!

Слайд 8

Без неї нам не вмитися. Не наїстися й не напитися.

Слайд 9

Смію вам я доповісти: Без неї нам не прожити!

Слайд 10

Людське тіло «наповнене водою». Наприклад, в тілі людини вагою 70 кг вода складає 49 кг. вода під мікроскопом

Слайд 11

З приходом води з'являється життя. Пропала вода - і життя стає неможливим. Тому що вода – еліксир життя. Подарувавши людям воду, природа дала нам безцінне багатство.

Слайд 12

Майже все живе на землі не може обійтися без води. Звірині стежки в лісі ведуть до водопою. Птахи летять до річок, озер.

Слайд 13

Люди відвіку вибирали собі місце у води, селились по берегах річок, озер, там де пиття вдосталь.

Слайд 14

Жадібно п'є воду кожне дерево, кожна травичка. Подивіться, як починає зеленіти вона після кожного дощу і як жовтіє, а потім засихає і гине в засуху, коли немає води.

Слайд 15

Без води не виростиш ні пшениці, ні бавовни. Яблуні і груші загинуть, якщо людина вчасно не поллє їх коріння.

Слайд 16

Уяви, що моря і річки висохли до дна, і всі скарби, які море таїло від людини, з'явилися перед тобою. Скрині із золотом, коштовні камені, гроші тих часів – все належить тобі. Але довкола немає ні краплі прісної води, і все золото світу не потрібне тобі. Стакан звичайної води стане для тебе дорожче за незчисленні багатства всього світу.

Слайд 17

Тисячі років може пролежати в сухій землі зерно. Але прийде вода – і зерно проросте. Мляві і страшні пустинні степи. Та варто провести воду – і вони перетворюються на квітучий сад.

Слайд 18

Вода довкола нас усюди. Ось хмара. Скоро вона проллється дощиком. І біла зірочка-сніжинка теж вода. Ліпи з снігу, немов з глини, смішну снігову бабу, будинок або фортецю.

Слайд 19

Колообіг води у природі

Слайд 20

Властивості води: 1.Вода позора. 2.Вода безбарвна. 3.Вода не має запаху. 4.Вода – розчинник.

Слайд 21

Яка буває вода? питна столова лікувальна лікувально-столова

Слайд 22

Питна Рекомендується для пиття і приготування їжі, особливо маленьким дітям. В процесі виробництва цю воду спершу очищають практично до стану дистильованої, а потім штучно мінералізують до значень, рекомендованих Всесвітньою організацією здоров'я.

Слайд 23

Столова Рекомендується для пиття. Саме на основі столової води виготовляються прохолодні напої.

Слайд 24

Лікувальна Це вже не вода, а ліки! У ній міститься більше 1500 міліграмів солей на літр. Як і будь-які ліки призначати її може лише лікар.

Слайд 25

Лікувально - столова На цій воді не можна готувати їжу. У ній може міститися від 500-1500 міліграмів солей на літр. Пити таку воду можна, лише чергуючи з питною або після консультації лікаря.

Слайд 26

Закривайте кран, поки ви чистите зуби. Вимикайте воду, коли працюєте на кухні або говорите по телефону. Не мийте посуд під струменем води. Краще мити посуд в раковині, закривши отвір пробкою. Замініть ванну душем: при митті у ванні витрачається 150- 180 літрів води, а під душем в три рази менше.

Слайд 27

А знаєте ви що… По нормах на кожного жителя міста доводиться 220 літрів води в добу. Приймаючи душ протягом 5 хвилин, ви витрачаєте близько 100 літрів води. Кожного разу, коли ви чистите зуби, ви витрачаєте 1 літр води.

Слайд 28

Наповнюючи ванну лише до половини, ви заощаджуєте не менше 150 літрів води. Разове змивання в туалеті – 8 – 10 літрів. Кожне прання білизни в пральній машині вимагає понад 100 літрів води.

Слайд 29

Через звичайний водопровідний кран проходить 15 літрів води в хвилину. Через незакритий кран виливається близько 1000 літрів води за годину.

Слайд 30

Ти зрозумів, яким багатством володієш? Тоді навчися захищати його. Над водою нависнула загроза – забруднення.

Слайд 31

Джерела забруднення води: стічні води розливи нафти сміття з кораблів 1 л стічних вод приводить в непридатність 100 л чистої води. 5 грамів нафтопродуктів затягують плівкою 50 квадратних метрів поверхні води.

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

автор: Соловйова Н.Ю. За допомогою матеріалів сайту www.viki.rdf.ru

Слайд 39

Слайд 40

Я з братом на відпочинку

Слайд 41

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Природознавство