X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
умови розвитку рослин

Завантажити презентацію

умови розвитку рослин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Зграї хрущів летять в сади, в ліси. Шпаки і сойки винищують їх. Гусениць клюють іволги і зозулі. Бережіть друзів лісу! У зимову пору допомагайте їм. Бережіть друзів Часто хлопці руйнують пташині гнізда. Вони завдають великої шкоди рідній природі. Настає весна.

Слайд 3

Хмаринки-закарлючки По небу бігли веселі хмаринки. Вони присіли під лісом. Полив теплий грибний дощ.   Дощик закінчився. Хмари пливли далі. Це були вже білі конячки. Вони цокали копитами. Гриви у коней білі і кучеряві. Під ногами коней біле море. Гребені хвиль стрибали, і коні пливли по небу.

Слайд 4

Шипшина і котячі сльози Яскравими квітами біля будинку палав кущ. Це була шипшина. ЇЇ посадили бабуся Настя і онук Антон.   Гарні на шипшині білі і рожеві квіти. Шипи теж хороші і гострі. Наша кішка Пушинка торкнула лапкою гілку. Стало боляче. Кішка простягнула мені лапку. Я витягнув скалку. Кішка лизала ранку.

Слайд 5

Птахи володіють відчуттям часу. Кожна пташка прокидається в певний час. Соловейко починає співати близько другої години ночі. На початку третьої години прокидаються перепілка, жайворонок польовий, зозуля, іволга, горихвістка. О четвертій годині вилітають на роботу шпаки, трясогузки. Близько шостої години зустрічають день горобці.

Слайд 6

Бджоли Я втратив дорогу з лісу. Кругом був березняк. Я втомився і ліг на запашний килим. Гули джмелі. Швидко проносилися оси. Ось прилетіли домашні бджоли. Вони дружно брали з квіток сік, потім зникли за березняком. Я відправився за бджолами. Так і вибрався на дорогу.

Слайд 7

По малину Настав липень. Стоїть сильна спека. Хлопці йдуть в ліс. Ось кущі малини. На кущах великі запашні ягоди. Ольга любить малину. Ось і повна корзина ягід. Брат Микита несе кошик. Спека спала. Насунулася темна хмара. Хлопці швидко біжать додому.

Слайд 8

Хто дужче любить Були якось Петрик з Миколкою в лісі. Суниць вони назбирали мало, зате двох їжаків зловили. Трапились вони на дорозі — ну як не взяти? Понесли хлопці їжаків додому, кожний до себе. Минуло кілька днів. Знову зустрілись хлопчики і засперечалися, хто з них більше любить свого їжака. Петрикхвалиться, що годує їжака молоком, ганчір’я намостив у коморі, мало не голки йому чистить. - А ти що зробив для свого їжака? — питає. - Нічого, — похмуро відповів Миколка. - От бачиш, — сказав Петрик, — не любиш ти свого їжака. - Ні, люблю, — заперечив Микола, — я його до лісу відніс, випустив на волю.

Слайд 9

На березі На березі у високій траві росли великі лісові дзвіночки. У повітрі пахло різними квітами й теплою травою. Десь чулося рівне й тонке гудіння. Дзижчали бджоли над квітами. Сюрчали коники у траві. Високо у небі літали ластівки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство