X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тварини наших лісів

Завантажити презентацію

Тварини наших лісів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тваринний світ земної кулі надзвичайно багатий, налічує майже 1 500 000 видів. Тварини пристосовуються до життя в недоступних куточках суходолу й моря, в океанських глибинах і на високогір’ї, у гарячих пісках пустель і на полярних крижинах.

Слайд 2

Чимало тварин мешкає в лісах України. А яких тварин лісу ти знаєш?

Слайд 3

Чи замислювався ти над тим, чому тварини можуть жити в лісі? Тут вони завжди знайдуть собі їжу, тут легко збудувати житло, сховатися від ворогів.

Слайд 4

Чи відомо тобі, що найбільші звірі наших лісів – лось, козуля, дикий кабан?

Слайд 5

Чути стукіт дятла, крик сороки. Навесні ліс наповнюється співом солов’я, зозулі,іволги.

Слайд 6

Перевір свої знання. Які цифри відповідають цим поняттям? Комахи Звірі Птахи 1Пересуваються на чотирьох ногах. 2Відкладають яйця і висиджують їх. 3Народжують малят, годують молоком. 4Тіло вкрите пір’ям. 5Пересуваються на двох ногах, літають. 6Відкладають яйця, але не висиджують. 7Пересуваються на 6 ногах, можуть літати. 8Покриті шерстю.

Слайд 7

Серед перелічених тварин назви тих, які занесені в Червону книгу України. Лисиця, зубр, заєць, перепілка, дятел, вепр, козуля, їжак, тритон карпатський, вовк, соловей.

Слайд 8

Хочеш вір, а ні – перевір… Білка робить великий запас горіхів – на холодну зиму. Якщо навесні довго не линяють зайці – холодна погода триватиме.

Слайд 9

Хто у кого народився? Навесні у багатьох звірів народжуються дітлахи. Подумай і скажи, хто у кого народився. У лисиці ……. У вовчиці ……. У ведмедиці …… У білки ……. У сови ……..

Слайд 10

Поміркуй! Чим корисні мурашники? Для чого лісники огороджують мурашники?

Слайд 11

Назви птахів, яких добре знаєш.

Слайд 12

Народна мудрість. Прислів’я Сорок дружних сорок сильніші за одинокого тигра. Де багато пташок, там немає комашок.

Слайд 13

Загадки Хто у лісі, хоч без рук, б’є по стовбурі: «Стук! Стук!» Із колючками клубочок заховався під дубочок. Хто найдужче всіх ричить, а узимку тільки спить?

Слайд 14

Скоромовка Чорна ворона чорній вороні Вчора купила чорну корону. І тепер ворона чорна Коронована ворона.

Слайд 15

Назвіть казки, героями яких є звірі.

Слайд 16

Позмагайтесь «чомучки». 1.Які птахи видають звуки, схожі на сміх людини? (Сіра сова і пугач) 2. Скільки гнізд у білки?Чому? ((Від 3 до 5. Коли в теплому гнізді розводяться паразити, білка переносить білчат в інше гніздо. Це ж саме вона робить, коли чує небезпеку). 3.Який звір найбільше любить чистоту? (Борсук. Навколо нори завжди чисто. Коли йде на полювання, він чистить собі шерсть).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство