X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РОСЛИНИ ЛiСУ

Завантажити презентацію

РОСЛИНИ ЛiСУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок Природознавства 2 клас Свічкар В.І.

Слайд 2

ПСИХОГІМНАСТИКА Дзвоник всім нам дав наказ: До роботи швидше в клас! Біля парти станем чемно – Плине час хай недаремно. Будемо уважні і старанні всі. Сядемо рівненько на місця свої.

Слайд 3

ПСИХОГІМНАСТИКА ВПРАВА « ШКАЛА НАСТРОЮ»

Слайд 4

ГРА « ЧИ ВІРИШ ТИ?» ЛІТО- ПОРА ЦВІТІННЯ? ЛІТО-ПОРА ДОЗРІВАННЯ ЯГІД? У ЧЕРВНІ СПІЮТЬ ЛІСОВІ ГОРІХИ? СЕРПЕНЬ-МІСЯЦЬ ДОЗРІВАННЯ ПЛОДІВ І НАСІННЯ? НА ПОЧАТКУ ЛІТА У БАГАТЬОХ ПТАХІВ ВИЛУПЛЯЮТЬСЯ ПТАШЕНЯТА? 6.УЗИМКУ В БАГАТЬОХ ЗВІРІВ ПІДРОСТАЮТЬ МАЛЯТА?

Слайд 5

РОБОТА В ГРУПАХ ЯК З НАСТАННЯМ ЛІТА ЗМІНЮЄТЬСЯ ЖИТТЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИВОЇ ПРИРОДИ? 1 ГРУПА 2 ГРУПА

Слайд 6

РОЛЬОВА ГРА Ой! Куди це я потрапив? Яка кругом краса! Все таке зелене барвисте, шумить дзвенить, гойдається! Я такого ще ніде, ні на якій планеті не бачив. Що це за планета така?

Слайд 7

РОЛЬОВА ГРА А ти хто такий? Звідкіль ти тут взявся? Я інопланетянин! Я житель планети „Омега” . Летів у своєму космічному кораблі і побачив зелено-голубу планету. Вона мені так сподобалась, що я і вирішив приземлитися

Слайд 8

РОЛЬОВА ГРА Ми- учні 2 класу найкращої планети у всесвіті-це планета Земля. А приземлився ти у чарівний ліс Дергачів. Він дуже великий і красивий. Ой! Як тут красиво, як я хотів би дізнатися про ваш ліс побільше.

Слайд 9

ТЕМА УРОКУ

Слайд 10

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ» ЩО ВИ ОЧІКУЄТЕ ВІД СЬОГОДНІШНЬОГО УРОКУ? ЩО НОВОГО ВАМ БИ ХОТІЛОСЯ ДІЗНАТИСЯ? ВІД ЧОГО ВИ БУЛИ Б ЗАДОВОЛЕНІ?

Слайд 11

ГРА « ЩО Я ЗНАЮ З ТЕМИ?» ЩО ВИ МОЖЕТЕ РОЗПОВІСТИ ПРО ЛІС НАШОМУ ІНОПЛАНЕТНОМУ ГОСТЮ?

Слайд 12

РОБОТА В ГРУПАХ ДОВЕДІТЬ, ЩО РОСЛИНИ- НЕОБХІДНИЙ ОБ'ЄКТ ЖИВОЇ ПРИРОДИ

Слайд 13

ГРА « ЯКЕ ДЕРЕВО?» ВПІЗНАЙ ДЕРЕВО ЛИСТЯНІ ХВОЙНІ

Слайд 14

ЗГАДАЙТЕ ВПРАВА « ЯКЩО- ТО» ЛИСТЯНІ ДЕРЕВА ЛІСИ ЛИСТЯНІ

Слайд 15

ЗГАДАЙТЕ ВПРАВА « ЯКЩО- ТО» ХВОЙНІ ДЕРЕВА ЛІСИ ХВОЙНІ

Слайд 16

ЗГАДАЙТЕ ВПРАВА « ЯКЩО- ТО» ЛИСТЯНІ, ХВОЙНІ ДЕРЕВА ЛІСИ МІШАНІ

Слайд 17

ПРАВИЛО У ВІРШАХ Пам’ятай: ліси бувають Хвойні, листяні і навіть Мішані. Тут вся різниця Полягає в листі й глиці. В лісі листянім, малята, Завжди радісно бувати. Тут сплели гілля зелене Дуб, береза, вільха з кленом. Як на осінь повертає Листя з дерева злітає Опускається поволі.

Слайд 18

РОЗПОВІДЬ ПРИРОДОЗНАВЦІВ НИЖНІЙ ЯРУС ТРАВ'ЯНИСТІ РОСЛИНИ

Слайд 19

РОЗПОВІДЬ ПРИРОДОЗНАВЦІВ СЕРЕДНІЙ ЯРУС КУЩІ

Слайд 20

РОЗПОВІДЬ ПРИРОДОЗНАВЦІВ ВЕРХНІЙ ЯРУС ДЕРЕВА

Слайд 21

СХЕМА РОЗТАШУВАННЯ РОСЛИН У ЛІСІ ВЕРХНІЙ ЯРУС ( 3 ЯРУС) НИЖНІЙ ЯРУС ( 1 ЯРУС) СЕРЕДНІЙ ЯРУС ( 2 ЯРУС)

Слайд 22

ГРА « ВІДНОВІТЬ СХЕМУ» НАЗВІТЬ ЯРУСИ ЛІСУ

Слайд 23

ГРА « КУДИ ПОСЕЛИМО ГОСТЯ?» В ЯКИЙ ЯРУС ХОЧЕ ПОСЕЛИТИСЯ НАШ ГІСТЬ?

Слайд 24

ВІДПОЧИВАЄМО ПОКАЖЕМО ГОСТЮ ЯК МИ ВІДПОЧИВАЄМО

Слайд 25

ІМІТАЦІЙНА ГРА Я- РОСЛИНА ЛІСУ А я, дуб! Наймогутніше дерево лісу! Я росту дуже повільно. Я старожил цього лісу. Дуби можуть жити до тисячі років. Мій стовбур не дуже стрункий, але він широкий і кремезний і дуже міцний, шорохуватий з глибокими бороздами. Гілки мої широко розкидані і покриті зеленим вощаним твердим листям. Восени на них з'являються мої діти - жолуді. Коли нас багато росте разом нас називають дібровами.

Слайд 26

ІМІТАЦІЙНА ГРА Я- РОСЛИНА ЛІСУ А я, береза! Я маю білий стрункий дерев’янистий стовбур, покритий тонкою берестою. Гілки мої тонкі та довгі - ніби коси, спускаються до землі. Ранньої весни на них набрякають смоляні, пахучі бруньки і з’являються довгі сережки. Листки мої дрібненькі, серцевидні. А по білому стовбурі тече цілющий березовий сік. Коли нас росте разом багато, нас називають березняком

Слайд 27

ІМІТАЦІЙНА ГРА Я- РОСЛИНА ЛІСУ А я, калина! Я кущ. Я не така висока і струнка як берізка. Бо у мене багато стовбурів. Я люблю зазвичай рости на схилах лісів, на берегах глухих лісових річок. Густі кущі калини вкриваються красивим широким листям. Якщо мене викопати у лісі і посадити біля криниці, в саду, то я добре приживусь і там. Цвіту я на весні красивими білими квітами, подібними на мережковий вінок. Пізньої осені на мені достигають величенькі червоні ягідки зібрані у китягу. Я багаторічна рослина. Живуть кущі калини до ЗО років.

Слайд 28

ІМІТАЦІЙНА ГРА Я- РОСЛИНА ЛІСУ Я - конвалія! Я- трав’яниста рослина. Я маю м"яке соковите стебло. Широкі продовгуваті темно-зелені листки. Славлюсь я тим, що маю дуже запашні дрібненькі квіти - дзвоники. В українців є легенда, ніби квіти конвалії виросли там де плакала дівчина, не дочекавшись козака з походу. Мої квіти мають дуже сильний, п’янкий запах. Я не терплю квітів сусідів біля себе. Я багаторічна рослина.

Слайд 29

ГРА « КУДИ ПРИКЛОНЮ ГОЛІВКУ?» ДЕРЕВА КУЩІ ТРАВИ ЛІЩИНА ІВАН-ЧАЙ ДУБ КЛЕН ДЗВОНИКИ КАЛИНА ШИПШИНА

Слайд 30

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 122-123 РОЗГЛЯНЬТЕ ІЛЮСТРАЦІЇ РОСЛИН ЛІСУ. НАЗВІТЬ ДО ЯКОГО ЯРУСУ ВІДНОСЯТЬ ДАНІ РОСЛИНИ НАВЕДІТЬ СВОЇ ПРИКЛАДИ

Слайд 31

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ ЛІС-ЦЕ ПРИРОДНА АПТЕКА! ЧОМУ ТАК ГОВОРЯТЬ? Л І К А Р С Ь К І

Слайд 32

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ У ЛІСІ НЕ ЧІПАЙТЕ РОСЛИНИ, ЯКИХ ВИ НЕ ЗНАЄТЕ! ЧОМУ? О Т Р У Й Н І

Слайд 33

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « ЧИ СПРАВДИЛИСЯ ВАШІ ОЧІКУВАННЯ?» ЩО ВИ ОЧІКУВАЛИ ВІД СЬОГОДНІШНЬОГО УРОКУ? ЩО НОВОГО ВАМ ВДАЛОСЯ ДІЗНАТИСЯ? ВІД ЧОГО ВИ БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ?

Слайд 34

А ЧИ СПРАВДИЛИСЯ ТВОЇ ОЧІКУВАННЯ?

Слайд 35

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ ПОПРАЦЮЙТЕ З ПІДРУЧНИКОМ С.120-123 ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ СКЛАДІТЬ ДЛЯ МЕНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО БУДЬ-ЯКУ РОСЛИНУ ЛІСУ ЗА ПЛАНОМ С.120-121

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство